Zamość: Forteczne Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej najlepsze w Polsce

  • 18.10.2020, 10:00
  • red.
Zamość: Forteczne Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej najlepsze w Polsce Fot. FCITiH Zamość
Sukces zamościan w 13. edycji konkursu na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej w Polsce organizowanego przez Polską Organizację Turystyczną.

Nagrody przyznane w kategorii jednej, dwóch i trzech i gwiazdek. W tej ostatniej wygrało Forteczne Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej.

Organizatorzy, przedstawiając laureatów podkreślili, że FCITiH zlokalizowane jest w sąsiedztwie Starego Miasta, przy centrum przesiadkowym oraz największym bezpłatnym parkingu dla autokarów i samochodów osobowych. Siedziba jest dostosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, ma bezpłatne toalety, ma salę konferencyjną i jest Miejscem Przyjaznym Rowerzystom.

CZYTAJ TAKŻE: SZEFOWA FCITiH NAGRODZONA PRZEZ MINISTRA

"Pracownicy FCITiH to stabilny i profesjonalny zespół pracowników. Na stałe zatrudnionych jest dwóch wykwalifikowanych pracowników posiadających wykształcenie kierunkowe, kurs przewodnicki po mieście i regionie oraz biegle posługujących się językami obcymi" – czytamy w komunikacie.

CZYTAJ TAKŻE: COVID ZATRZYMAŁ TURYSTÓW. JAKI BYŁ SEZON W ZAMOŚCIU?

Pracownicy FCITiH, dzięki współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Lubelskiego oraz Miastem Zamość corocznie biorą udział w licznych imprezach targowych. Promują nie tylko miasto i region ale również bazę noclegową, działalność organizatorów turystyki przyjazdowej czy atrakcje turystyczne.

Laureatem w kategorii 2 gwiazdek został Punkt halo! Rybnik. W kategorii 1 gwiazdki w konkursie na Najlepsze Centrum Informacji Turystycznej zwyciężyło Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie.

Więcej informacji o konkursie TUTAJ.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe