Zamość: Nie żyje Leszek Łuczka, wieloletni radny i społecznik

  • 17.10.2020, 11:00
  • red.
Zamość: Nie żyje Leszek Łuczka, wieloletni radny i społecznik
W wieku 62 lat zmarł Leszek Łuczka, wieloletni radny miejski w Zamościu, przewodniczący Zarządu Osiedla Promyk, aktywny honorowy dawca krwi.

Msza pogrzebowa zostanie odprawiona dzisiaj (17 października) o godz. 14 w kościele oo. Redemptorystów pw. św. Mikołaja na zamojskim Starym Mieście.

Leszek Łuczka był jednym z najaktywniejszych działaczy honorowego krwiodawstwa w naszym rejonie. Od 1990 roku pełnił nieprzerwanie funkcje Prezesa Klubu HDK PCK przy OR PCK w Zamościu. Poświęcał dużo czasu na promowanie honorowego krwiodawstwa wśród młodzieży. Był założycielem Klubu młodzieżowego HDK PCK przy ZSP Nr 3 w Zamościu. Z jego inicjatywy nazwano rondo w Zamościu im. Honorowych Dawców Krwi DNI HDK PCK. Pomagał honorowym krwiodawcom i innym osobom potrzebującym wsparcia w rozwiązaniu ich osobistych problemów.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
zaskoczony
zaskoczony 17.10.2020, 12:03
ale nie zmarł na covid? :(

Pozostałe