Sarna rozbiła opla 44-latkowi

  • 17.10.2020, 10:05
  • ak
Sarna rozbiła opla 44-latkowi Fot. policja.pl
Samochód jest zniszczony, ale kierowcy nic się nie stało. 44-latek z Zamościa miał wczoraj (piątek, 16 października) "bliskie spotkanie" z sarną.

Zamościanin przejeżdżał oplem przez miejscowość Krupe w powiecie krasnostawskim, gdy nagle przed maską samochodu zobaczył sarnę. Nie zdołał w porę wyhamować i uderzył autem w zwierzę. Sarna padła. Mężczyźnie na szczęście nic się nie stało.

 Policjanci apelują o zachowanie rozwagi i ostrożności na drodze, zwłaszcza kiedy zbliżamy się do terenów leśnych czy odsłoniętych pól to na naszej drodze nagle może pojawić się dziko żyjące zwierzę. Do takich sytuacji dochodzi najczęściej tuż przed wschodem słońca i zaraz po zapadnięciu zmroku, dlatego ,,zdejmijmy nogę” z gazu i zachowajmy szczególną ostrożność. Pomoże nam to w porę odpowiednio zareagować i może nas uchronić przed tragedią na drodze.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
david
david 18.10.2020, 14:54
no w normalnym państwie zwierząt na drodze nie ma no ale my mieszkamy koloni z tymczasowym rządem i tak to wygląda.

Pozostałe