Zamość: Podsumowanie ZLT ograniczone przez koronawirusa

  • 15.10.2020, 05:00
  • ak
Zamość: Podsumowanie ZLT ograniczone przez koronawirusa
Planowane na sobotę (17 października) oficjalne podsumowanie Zamojskiego Lata Teatralnego odbędzie się, jednak przy zaostrzonych rygorach sanitarnych, z bardzo niewielką liczbą widzów. Wejściówki można odebrać tylko dzisiaj, o godz. 10 w Zamojskim Domu Kultury.

To wydarzenie było zapowiadane już dawno. Ponieważ jednak sytuacja epidemiologiczna stała się bardzo poważna, organizatorzy postanowili nieco zmienić zasady. Przede wszystkim zdecydowanie ograniczono liczbę osób, które mogą w podsumowaniu ZLT wziąć udział. Na tych nielicznych czekają wejściówki, pozostali będą mogli imprezę obejrzeć online na profilu facebookowym ZDK.

A co w programie? Sprawdź w naszym informatorze CO, GDZIE, KIEDY?

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe