Uczennica z Podhorzec laureatką ogólnopolskiego konkursu

  • 16.10.2020, 06:03
  • ak
Uczennica z Podhorzec laureatką ogólnopolskiego konkursu Fot. SP Podhorce
Klara Kurzępa, uczennica Szkoły podstawowej im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Podhorcach otrzymała tytuł laureatki honorowej Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „Serce Kapsuły Czasu”.

Uczestnicy konkursu, młodzi ludzie z całej Polski mieli za zadanie napisać pracę literacką na temat „Świat za 100 lat”. Klara puściła wodze wyobraźni i stworzyła obraz rodzinnej miejscowości Przecinki. Ta wizja wioski spodobała się jurorom. Praca Klary została zamknięta w kapsule czasu i wraz z innymi opowieściami będzie czekać przez 100 lat na kolejne otwarcie.

Opiekunem uczennicy był nauczyciel Patryk Pawlik.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe