Tyszowce: Mają serce, by pomagać

  • 15.10.2020, 08:00
  • ak
Tyszowce: Mają serce, by pomagać Fot. UM Tyszowce
Mieszkańcy Tyszowiec nie muszą już zastanawiać się, co zrobić z plastikowymi nakrętkami. Jeśli je zbiorą, mogą zanieść do centrum i wrzucić do specjalnego pojemnika w kształcie serca.

Stanął on we wtorek, 13 października na Placu Konfederacji. To wspólna inicjatywa burmistrza Andrzeja Podgórskiego i Samorządowego Centrum Kultury.

Akcja zbierania nakrętek to cel charytatywny, jedna z popularnych form niesienia pomocy innym, osobom potrzebującym, chociażby pomoc w sfinansowaniu leczenia, zakupu wózka inwalidzkiego czy pomoc domom dziecka, itp.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
 senior
senior 19.10.2020, 20:25
W Tarnobrzegu takie serce "pracuje" już chyba od roku. Często jest opróżniane, nie przypominam sobie aby było bezrobotne. Dobry pomysł.
Julka
Julka 16.10.2020, 22:21
Bravo ;}

Pozostałe