Werbkowice: Sekretarz odchodzi, dyrektor wraca (TYLKO W GAZECIE)

  • 14.10.2020, 07:12
  • Mariusz Parol
Werbkowice: Sekretarz odchodzi, dyrektor wraca (TYLKO W GAZECIE) Anna Woś wraca na stanowisko dyrektora szkoły.
Tomasz Ożóg nie jest już sekretarzem gminy Werbkowice. W ubiegłym tygodniu został zwolniony przez wójt Skubis-Rafalską. Anna Woś wróciła na stanowisko dyrektora miejscowej szkoły podstawowej. Wójt przywróciła ją, aby wypełnić rozstrzygnięcie nadzorcze wojewody lubelskiego.

Tydzień temu poinformowaliśmy o szykowanym referendum w sprawie odwołania wójta gminy Werbkowice Agnieszki Skubis-Rafalskiej. Tymczasem 7 października wójt wypowiedziała umowę o pracę sekretarzowi gminy Tomaszowi Ożogowi, zwalniając go z obowiązku świadczenia pracy.

Jakimi argumentami kierowała się pani wójt? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia

Mariusz Parol

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Miruś Sz
Miruś Sz 2 dni temu, 10:27
gdzie jest ostatnia sesja redy powiatu?
Gonska
Gonska 16.10.2020, 21:47
Koza w necie, d. w świecie. Takiego go zapamiętamy...
Oliwa
Oliwa 16.10.2020, 17:32
Tomasz O. ma za swoje, jest spalony wszędzie. Józek wi chyba co un za jeden i ma szanse też się zemścić. Zwykła gnida i perfida z niego i tyla. Na leczenie z nim jeżeli coś to pomorze! Mam nadzieję że opcjonalnie przyszły Wójt nie zrobi błędu zatrudniając typa.
Jak
Jak 17.10.2020, 06:10
ZSL wygra to sekretarzem na 100% będzie Tomasz O. Po złości Józek K zrobi dla Wójtowej to jest pewne.
Joker
Joker 17.10.2020, 06:35
Jeszcze wam corridę zatańczę, tak łatwo się mnie nie pozbędziecie, darmo dla Józika nie mąciłem a un gwarantem tego stołka,cienko będziecie kwiczeli.
Coś tu śmierdzi
Coś tu śmierdzi 17.10.2020, 08:13
Jawnie widać jak mieszkańcy gminy Werbkowic sami na siebie bata kręcą.Oby nie było mądry Polak po szkodzie jaką sam sobie wyrządził.
Maria
Maria 16.10.2020, 14:14
Dobra sekretarz bee-wyrzuciła go. Dyrektorka bee-wyrzuca ją. Kolejnej nie lubi- będzie zwalniać. Drodzy pracownicy UG w Werbkowicach, czy nie uważacie, że już dosyć tego horroru? Przecież ona jawnie nas zastrasza, że będzie nas śledzić, czy idziemy na referendum. Ze będzie miała w komisjach swoich ludzi i będą wszystkich notować. Zbierzcie się i zróbcie jej przynajmniej spłuczkę w kiblu to może otrzeźwieje. Skoro baba was zastrasza to tym bardziej jest to chore.
Paranoja
Paranoja 16.10.2020, 14:30
ZSLowca w urojeniach
ups...
ups... 16.10.2020, 13:20
Do wypowiedzenia umowy o prace sekretarzowi była potrzebna zgoda powiatu, której pani wójt nie uzyskała. Dlatego wręczenie wypowiedzenia sekretarzowi jest błędem, za które zapłaci gmina a sekretarz zostanie przywrócony do pacy.
Nu
Nu 16.10.2020, 14:31
Jednego cepa mamy.
Wioleta.S.
Wioleta.S. 16.10.2020, 12:52
Jako rodzic mając troje dzieci w tej szkole nie wiem co tam robią nauczyciele, czy uczą dzieci, czy zwalają wszystko na rodziców. Myślę że w końcu przestaniemy się bać a zaczniemy pisać i wymagać a nie patrzeć kto z kim i się bać.
Tak uczą
Tak uczą 16.10.2020, 13:16
Na korepetycjach trzeba wydrzeć 500+.
Na pewno
Na pewno 16.10.2020, 10:41
Wstyd dla mężczyzny,radnego powiatu wdawać się w pyskówkę między kobietami na fb. To śmieszne i poniżające,zero godności. To ani mężczyzna ani dżentelmen.
Józek K
Józek K 16.10.2020, 08:40
Kiedy referendum w sprawie przywrócenia mojego sekretarza Jokera.
Nu
Nu 16.10.2020, 08:49
Cepy dawajta nikt wam tylu ni da co ZSL, koniczyna dla wszystkich, każdego po plecach poklepie i przyjmę z telemarkiem.
Był
Był 16.10.2020, 05:05
Sekretarz jest nikt,Józko już tam mu stołek szykuje napracował się namącił na zlecenie.
Zła kobieta
Zła kobieta 15.10.2020, 15:24
A mnie tam jokera nie szkoda
RODZICE
RODZICE 15.10.2020, 10:14
Pani Aniu, wszyscy wiedzieliśmy w Werbkowicach, że przywrócą Panią do pracy. To co zrobiła wójt było paskudne i mamy nadzieję, że dosięgnie ją za to ręka sprawiedliwości. W zarzuty na temat pani Ewy też nie wierzymy. My jako rodzice bardzo to przeżywamy . Nasze dzieci również. Zwłaszcza, że musimy siedzieć na kwarantannach. A wójt? pomimo, że jej dziecko miało kontakt z nauczycielem jest bezkarna i przychodzi do pracy. Brak nam już sił. RODZICE
ewa
ewa 15.10.2020, 09:55
Ta kobieta jest chora z nienawiści. Wójt powinien być zrównoważony.
Cyzik
Cyzik 15.10.2020, 08:34
Ciekawe gdzie teraz ten pan wyląduje żeby znowu namieszać i wygryźć swojego zwierzchnika? No chyba, że sam zwierzchnikiem zostanie. Już tam, jemu podobni zdrajcy ze starostwa, myślą łamiąc sobie głowy, jak mu wygodny i za duże pieniądze fotel przygotować. Oj szykują się zmiany w jednostkach podległych starostwie, szykują.
Justyna
Justyna 14.10.2020, 17:54
Powoli następuje kolejny rzut agresywnej kanalizacja emocji mężczyzny który nie potrafi przegrywać. Oj Joker, Joker.
Załamany
Załamany 14.10.2020, 09:32
Co ten potwór wyprawia w tych Werbkowicach, tylko taczka i wywieźć na gnoju
Gmin
Gmin 15.10.2020, 09:46
To o Rafalskiej jest
Monika z Podola
Monika z Podola 14.10.2020, 09:44
Już go nie ma w naszej gminie. Pogoniony został. Szuka pracy.
prowadzący
prowadzący 14.10.2020, 09:14
Sygnalista leśny 😊😊😊😊 z zagajnika 😊😊😊
To...