Zamość: Niebezpiecznie przy szkole (TYLKO W GAZECIE)

  • 13.10.2020, 12:00
  • Bogdan Nowak
Zamość: Niebezpiecznie przy szkole (TYLKO W GAZECIE) Przy szkole nie ma chodnika. Uczniowie wychodzą ze szkoły wprost na ulicę Kościuszki, bywa, że tuż przed jadącym samochodem.
Rodzice alarmują: Wystarczy chwila nieuwagi i uczeń może wpaść pod samochód!

Kierowcy łamią przepisy przez co narażają uczniów i nauczycieli Państwowej Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Zamościu na niebezpieczeństwo. Do szkoły wchodzi się i wychodzi wprost na ulicę Kościuszki. Choć ulica ta jest zamknięta dla ruchu, wielu kierowców łamiąc przepisy, skraca sobie nią drogę.

Co na to odpowiednie służby? Poradzą sobie z problemem? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

Bogdan Nowak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jas
Jas 14.10.2020, 17:58
Widocznie swoich nie karaja a moze straz miejska rozwiazali!!!!!! Zwyklego by ukarali a ustawionych pewnie sie boja!!!!
Lidka
Lidka 14.10.2020, 08:08
Jeżdżą a szczególnie straż miejska bo im wolno
Muzyk
Muzyk 14.10.2020, 20:52
Akurat tutaj się nie zgodzę. Chodzę do szkoły muzycznej i ostatnio prawie wywaliłam jakiemuś typowi tymi drzwiami bo jechał i jeszcze pretensje do mnie że wychodzę. Straż miejska teraz tam często bywa i zatrzymuje niemyslacych kierowców
5G
5G 13.10.2020, 20:41
Marian zabronił swoim straznikom na reakcję
Mieszkam na Kościuszki
Mieszkam na Kościuszki 13.10.2020, 16:04
O proszę, problem istnieje odkąd zamknęli ulicę Kościuszki. Nie wiem co robi kamera na rogu Kościuszki/Bazyliańska ale jakby spełniała swoje zadanie to za łamanie zakazu ruchu przez tyle lat było by tyle mandatów, że do tej pory nauczyli by się jeździć. Rozumiem, raz do roku jakis turysta zbłądzi, ale tedy jeżdżą ciągle te same samochody.

Pozostałe