Zamość: Śmietnikowe bańki wstydu (TYLKO W GAZECIE)

  • 15.10.2020, 06:09
  • Agnieszka Piela
Zamość: Śmietnikowe bańki wstydu (TYLKO W GAZECIE) Te brudne pojemniki zostaną wkrótce umyte
Pojemniki na surowce wtórne bywają brudne, a ich lokalizacja budzi spory.

Przy ul. Wyszyńskiego między blokami 40 a 42 stoją brudne pojemniki na szkło – alarmuje nasza czytelniczka i zaznacza, że są one usytuowane obok placu zabaw. To nie jest przyjemny widok.

Od ubiegłego roku od września prosimy o umycie bądź zamianę tych pojemników, bez echa. Przy takich cenach za śmieci ustalonych na ostatniej sesji to śmiech i żenada. Może redakcja zainteresuje się tematem? – napisała w mejlu do redakcji nasza czytelniczka. 

Zainteresowaliśmy się. A co ustaliliśmy? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

 

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
wstyd
wstyd 17.10.2020, 17:11
moze nikt ich nigdy nie opróżniał i dlatego takie brudne
Twój  pan
Twój pan 15.10.2020, 22:05
No właśnie przy takich cenach to sama umyj
czytelni.k
czytelni.k 15.10.2020, 15:01
z wyglądu t istny syf.siedlisko zarazy.w dodatku w takim miejscu .a to osiedle jest m,in wizytówką spółdzielni.wiele osób tedy przechodzi i przejeżdza udajac sie do busów ,na dworzec ew,przechodząc.wielokrotne zgłaszanie tego w spółdzielni nie przynosi efektu.to pojemniki miasta-twierdzą decydencci spółdzielni.Ponadto obudowa pis=askownicy jest karygodna-tylko czekac jak dojdzie do jakies tragedii;sklejka nie jest materiałem o krawędziach lekko zaowalonych do placu zabaw.i jeszcze od ponad 5 lat na terenie placu znajduje sie żściana wspinaczkowa dla dzieci.toż to żywa parodia i zaprzeczenie nwszystkim tematom w tym kierunku.jak najszybciej to usunąc i ni kompromitować sie.

Pozostałe