Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży!

  • 12.10.2020, 17:35
  • Kronika Tygodnia
Nowa Kronika Tygodnia od wtorku w sprzedaży!
Przygotowaliśmy dla Was kolejne wydanie Kroniki Tygodnia. Jest pełne ciekawych artykułów. Piszemy o pracach samorządów, problemach lokalnych społeczności, sukcesach mieszkańców naszego regionu i planowanych oraz zrealizowanych inwestycjach. jak zwykle znajdziecie też u nas mnóstwo doniesień ze sportowych boisk i hal. Jakie tematy poruszamy w tym numerze?

>>>> Przypadków koronawirusa w całym regionie jest tak wiele, że wojewoda wydał dyspozycje, by szpitale wstrzymały planowe przyjęcia. Dzięki temu będzie więcej miejsc dla chorych na COVID-19.

>>>> Dzień Nauczyciela już tuż tuż. Zapraszamy więc do przeczytania kilku szkolnych wspomnień.

>>>> Będzie referendum w sprawie odwołania wójt Werbkowic? W ciągu 48 godzin podpisało się pod wnioskiem ponad 1 tys. wyborców.

>>>> Woda z wodociągu w gminie Sułów jest niezdatna do spożycia z powodu bakterii z grupy coli. Mieszkańcy twierdzą, że dowiedzieli się o tym zbyt późno.

>>>> Część wiernych z os. Karolówka w Zamościu nie podoba się sposób, w jaki zaaranżowano wnętrze kościoła. O co chodzi?

>>>> Zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście w Zamościu sprawiła, że zrobiło się niebezpiecznie. Takie głosy dotarły do naszej redakcji. 

>>>> Michalina Lipińska z Biłgoraja jak burza przeszła eliminacje do telewizyjnego show The Voice of Poland.

>>>> Jak przetrwać rok szkolny pod znakiem pandemii? W gminie Tomaszów Lubelski mają na to sposób. 

>>>> Przewodniczący RM w Tyszowcach domagał się wypłaty ryczałtu za udział w sesji, na której... nie był.

>>>> Tomasz Ożóg nie jest już sekretarzem gminy Werbkowice. Za to Anna Woś wróciła na stanowisko dyrektora szkoły.

>>>> Data 1 września ma dla Czesławy Kuśmirz z Bródka szczególne znaczenie. – 1 września się urodziłam, 1 września wybuchła wojna i 1 września stanęłam po raz pierwszy przed klasą – opowiada 86-latka.

>>>> Podczas rąbania drewna trafił ostrzem siekiery nadgarstek, odcinając dłoń. Mieszkaniec Biłgoraja zmarł na skutek wykrwawienia.

To tylko niewielka część artykułów z tego numeru. Więcej w papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe