Sukces za sukcesem. Awanse piłkarek Suchowiczteam

  • 12.10.2020, 14:15
  • Materiał nadesłany
Sukces za sukcesem. Awanse piłkarek Suchowiczteam Fot. Suchowiczteam
Tydzień temu juniorki Suchowiczteam awansowały na finały wojewódzkie eliminacji do CLJ U-15 , natomiast w ostatnią sobotę również młodziczki klubu z Wólki Panieńskiej, zdobyły promocję do najlepszej szóstki zespołów województwa.

Turniej finałowy, z którego awans na etap makroregionalny KMP U-13 uzyskają dwie drużyny, odbędzie się 17 października w Wilkowie.

Zawodniczki Tomasza Poździka w ostatniej rundzie eliminacyjnej na stadionie w Wilkowie, pokonały Orkę Kluczkowice 10:0 i Wilki Wilków 3:1,plasując się na pierwszej pozycji w grupie.

Łupem bramkowym podzieliły się: Martyna Nowosad /5/, Wiktoria Poździk /4/, Gabriela Bubiłek /2/,Aleksandra Momot i Natalia Tymura. W eliminacjach grupowych zamojskie piłkarki na sześć rozegranych spotkań, wygrały 5, w jednym remisując, uzyskując imponujący bilans bramkowy – 47:3.

Materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe