Hrubieszów: Hurtowy przemyt. Kontrabanda przyjechała pociągiem

  • 12.10.2020, 09:03
  • Źródło: Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG
Hrubieszów: Hurtowy przemyt. Kontrabanda przyjechała pociągiem Fot. NOSG
Wspólne działania funkcjonariuszy Nadbużańskiego Oddziału Straży Granicznej i lubelskiej Krajowej Administracji Skarbowej zakończyły się ujawnieniem hurtowych ilości nielegalnych papierosów.

Przemyt  5 tys. paczek papierosów o wartości rynkowej ponad 70 tys. zł udaremnili 5 października 2020 r. funkcjonariusze Straży Granicznej i Służby Celno-Skarbowej z Hrubieszowa.

Kontrabandę funkcjonariusze znaleźli podczas kontroli pociągu towarowego jadącego z Ukrainy do Polski. Do zdarzenia doszło na kolejowym przejściu granicznym w Hrubieszowie. Papierosy ukryte były w jednym z wagonów, pod wierzchnią warstwą przewożonego towaru – rudy żelaza. 

Postępowanie w sprawie prowadzi Lubelski Urząd Celno–Skarbowy w Białej Podlaskiej.

Źródło: Dariusz Sienicki, rzecznik NOSG

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe