Tomaszów Lubelski: Jesienne porządki czas zacząć

  • 09.10.2020, 13:18
  • ak
Tomaszów Lubelski: Jesienne porządki czas zacząć Fot. pixabay.com
Burmistrz Wojciech Żukowski zachęca mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego do udziału w akcji "Jesienne porządki". Zaplanowano ją na drugą połowę miesiąca.

Chodzi o to, by tomaszowianie dokładnie uprzątnęli pas drogowy położony przy swoich posesjach, a miasto bierze na siebie wywiezienie wszystkich zebranych nieczystości pochodzenia organicznego, czyli np. połamanych gałęzi, liści, suchych traw. Później trzeba to spakować w worki i wystawić przed płot we wskazanym dniu.

Harmonogram odbioru odpadów w ramach akcji "Jesienne porządki" zaplanowanej od 23 do 30 października znajduje się w załączniku poniżej.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe