Nowi dyrektorzy w powiecie tomaszowskim (TYLKO W GAZECIE)

  • 07.10.2020, 07:00
  • wd
Nowi dyrektorzy w powiecie tomaszowskim (TYLKO W GAZECIE) Robert Czyż jest nowym dyrektorem Muzeum Regionalnego w Tomaszowie Lub.
Dom Pomocy Społecznej w Tyszowcach i Muzeum Regionalne w Tomaszowie mają nowych dyrektorów. PUP w Tomaszowie Lubelskim – nowego wicedyrektora.

Z dyrektorowaniem w Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach pożegnał się z końcem września Antoni Wawryca, który przeszedł na emeryturę. Jego miejsce zajęła Ewa Kielar (wygrała konkurs na dyrektora). Wcześniej była kierownikiem Działu Pomocy Społecznej w tomaszowskim MOPS-ie.  Zapowiada, że chce na miarę możliwości finansowych DPS-u i starostwa poprawić warunki finansowe pracowników, żeby mieli jeszcze większą motywację do pracy.

O innych zmianach personalnych przeczytasz w papierowym wydaniu Kroniki Tygodnia

wd

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe