Gm. Radecznica: Pojadą jak po stole (TYLKO W GAZECIE)

  • 08.10.2020, 06:06
  • bn
Gm. Radecznica: Pojadą jak po stole (TYLKO W GAZECIE) Fot. Mariusz Górski/UG Radecznica Uroczyste otwarcie odnowionych dróg w gminie Radecznica.
Gminie Radecznica udało się odnowić sześć odcinków dróg. Inwestycje kosztowały ponad 4 mln 263 tys. zł, z czego około 2,9 mln zł to dofinansowanie z Funduszu Dróg Samorządowych.

To naprawdę dla nas duże i ważne wydarzenie. Bardzo cieszymy się z tych nowych inwestycji – podkreśla Marian Szuper, wójt gminy Radecznica. – Oczywiście to wszystko jest efektem pracy i decyzji podejmowanych przez naszych radnych i pracowników Urzędu Gminy.

Gdzie prowadzono remonty? Przeczytaj w nowej Kronice Tygodnia

bn

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe