Łukasz Zwolan musi wrócić do zdrowia! Dzisiaj koncert dla niego w Browarze Zamość

  • 17.02.2017, 15:30
  • ak
Łukasz Zwolan musi wrócić do zdrowia! Dzisiaj koncert dla niego w Browarze…
Pochodzący z Wierzbia w gminie Łabunie, ale zawodowo związany z Zamościem Łukasz Zwolan zachorował na białaczkę. Na szczęście znalazł się dla niego dawca. Młody człowiek jest już po przeszczepie. Potrzebuje sił, by wrócić do pełni zdrowia. Na leczenie potrzebuje pieniędzy.

Dlatego przyjaciele Łukasza Zwolana znowu stanęli na wysokości zadania. Jakiś czas temu u organizowali akcje rejestracji dawców szpiku kostnego. Pomogli. Łukasz jest już po przeszczepie.

Ale oni nadal pomagają. Dzisiaj wieczorem organizują specjalny koncert, podczas którego zbierane będą pieniądze na dalsze leczenie młodego człowieka.

W Browarze Zamość o godz. 20 zagrają zespół Texas i dj Bartoldie. – Można potańczyć posłuchać, napić się pysznego piwa, a co najważniejsze: pomóc Łukaszowi!!! – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Wstęp kosztuje 30 zł. Całkowity dochód z biletów zostanie przekazany Łukaszowi Zwolanowi.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe