Tomaszowski na podium w rankingu powiatów

  • 05.10.2020, 06:00
  • red.
Tomaszowski na podium w rankingu powiatów Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Wysokie trzecie miejsce w kategorii powiatów do 120 tys. mieszkańców zajął powiat tomaszowski w ogólnopolskim rankingu. Wyniki ogłoszono pod koniec września podczas Zgromadzenia Ogólnego Związku Powiatów Polskich w Ossie. Nagrodę w imieniu władz samorządowych odbierał wicestarosta Jarosław Korzeń.

Ogólnopolski Ranking Gmin i Powiatów to bezpłatny i dobrowolny konkurs, który organizuje Związek Powiatów Polskich. Laureaci typowani są kilku kategoriach, podzieleni według liczby mieszkańców.

Podczas oceny pod uwagę brane są m.in.: działania proinwestycyjne i prorozwojowe,rozwiązania poprawiające jakość obsługi mieszkańca oraz funkcjonowania jednostki samorządu terytorialnego, rozwój społeczeństwa informacyjnego i obywatelskiego, promocja rozwiązań ekoenergetycznych i proekologicznych, jak również współpraca krajowa i międzynarodowa oraz działania promocyjne.

Ranking jest aktualizowany na bieżąco przez ekspertów w trybie on-line i trwa przez cały rok.

red.

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe