Ilovegreenchallenge - weź udział w akcji

  • 02.10.2020, 16:41
  • red.
Ilovegreenchallenge - weź udział w akcji
Zamojskie Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" jak co roku organizuje obchody Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego (MPD). Tegoroczne potrwają do 6 października. Towarzyszy im akcja #ILOVEGREENCHALLENGE.

Kampania ma na celu podnoszenie świadomości społecznej na temat mózgowego porażenia dziecięcego. Symbolem Dnia MPD jest kolor zielony. Członkowie "Krok za krokiem" zachęcają mieszkańców Zamojszczyzny do udziału w akcji #ILOVEGREENCHALLENGE .

Na czym ona polega? Zasady są proste. Należy polubić i udostępnić facebookowy profil Stowarzyszenia "Krok Za Krokiem" w Zamościu.  Zrobić sobie "zieloną fotkę", wstawić ją na swój profil i oznaczyć #ILOVEGREENCHALLENGE, a także nominować 3 kolejne osoby do wspólnej zabawy.

Akcja trwa do 6 października. Włączył się w nią już prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, obejmując patronatem i zapowiadając, że Ratusz Miejski zostanie podświetlony na kolor zielony.

 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe