Celnicy upuścili nieco krwi. Na zdrowie

  • 03.10.2020, 14:24
  • Źródło: Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej
Celnicy upuścili nieco krwi. Na zdrowie Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej
Przy oddziałach celnych w Hrubieszowie i Chełmie zorganizowano zbiórki krwi. Do akcji włączyli się również funkcjonariusze innych służb mundurowych.

Klub Honorowych Dawców Krwi PCK przy Lubelskim Urzędzie Celno-Skarbowym w Białej Podlaskiej wspólnie z Trzecim Referatem Realizacji w Hrubieszowie zorganizował akcję oddawania krwi, która odbyła się w Hrubieszowie.

To kolejny etap terenowej akcji poboru krwi z okazji Dnia Krajowej Administracji Skarbowej przypadającego 21 września. W tej szlachetnej inicjatywie wzięli udział funkcjonariusze i pracownicy KAS oraz funkcjonariusze innych służb mundurowych, mieszkańcy Hrubieszowa i okolic.

We wtorek, 29 września w specjalistycznym mobilnym autobusie krew oddało 26 honorowych dawców. Udało się zebrać aż blisko 12 litrów tego bezcennego płynu. Akcja przebiegała bardzo sprawnie i w miłej atmosferze, którą zapewniła obsługa medyczna Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie.

Kilka dni wcześniej podobna akcja odbyła się również w oddziale celnym w Chełmie.

Źródło: Lubelski Urząd Celno-Skarbowy w Białej Podlaskiej

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe