Tyszowce: DPS ma nową dyrektor

  • 01.10.2020, 08:00
  • ak
Tyszowce: DPS ma nową dyrektor Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Wzięła udział w konkursie, wygrała go i objęła stanowisko. Ewa Kielar jest od poniedziałku, 28 września nową dyrektor Domu Pomocy Społecznej w Tyszowcach.

Nowa dyrektor pracowała dotychczas jako  kierownik działu pomocy społecznej w tomaszowskim MOPS. Teraz zajmie się prowadzeniem placówki w Tyszowcach.

Na nowe stanowisko została oficjalnie wprowadzona przez starostę Henryka Karwana i posła Tomasza Zielińskiego. Obaj życzyli Ewie Kielar samych udanych inicjatyw i decyzji w zarządzaniu, owocnej współpracy z pracownikami oraz pensjonariuszami i organem prowadzącym.

Ewa Kielar w tyszowieckim DPS zastąpiła wieloletniego dyrektora Antoniego Wawrycę, który przeszedł na emeryturę. Jego oficjalne pożegnanie zorganizowano w piątek, 25 września.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
KORA
KORA 02.10.2020, 19:45
Zielinski przez lata siedzial na czerwonym stolku nagle znalazl sie w PiSie tacy ludzie nie maja ani honoru ani wstydu gardze taka partia i takimi ludzmi.
Hala
Hala 01.10.2020, 13:15
Gratulacje
PiStołki
PiStołki 01.10.2020, 12:22
Im to się należy.
swojak
swojak 01.10.2020, 08:54
Warzocha Waldek nie startował ,czy już go nigdzie nie chcą ? Tyszowcami rządzą obcy ludzie w teczce . A nam pracy brak i jak tu żyć ?

Pozostałe