Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia

  • 28.09.2020, 17:30
  • Kronika Tygodnia
Już od wtorku nowa Kronika Tygodnia
Minął tydzień i jutro, jak co wtorek możecie w kioskach i punktach sprzedaży w całym regionie pytać o najświeższy numer Kroniki Tygodnia. Uwierzcie, że warto po niego siegnąć. Będzie co czytać przez kilka dni.

>>>> W Sitańcu Wolicy powstaje liczący blisko 1,3 tys. żołnierzy Pułk Przeciwlotniczy. Będą nowe miejsca pracy nie tylko dla wojskowych.

>>>> Jedne szkoły wracają do normalnego systemu pracy, inne uczą zdalnie. Koronawirus daje się we znaki w różnych powiatach.

>>>> Droga była kompletnie zabłocona. Nie trzeba było dużej prędkości, by wpaść na niej w poślizg. W wypadku w Komarowie-Osadzie zginął młody człowiek.

>>>> Aż 3,5 promila alkoholu miała w organizmie 53-letnia sprzątaczka z Domu Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju. Co ją za to spotkało?

>>>> Maciej Spozowski, przewodniczący os. Stare Miasto uważa, że władze Zamościa złamały prawo i składa zawiadomienie do prokuratury.

>>>> Poszkodowany w pożarze mężczyzna mówi, że z budową domu sobie poradzi, ale z procedurą już nie... O co chodzi?

>>>> Śmierć piłkarza-trenera Unii Hrubieszów spowodowała spekulacje wśród mieszkańców miasta. Wiemy, co się stało.

>>>> Sylwia i Marcin Olszowy z kolonii Sahryń w gm. Werbkowice potrzebują pomocy. U niej wykryto raka piersi, on doznał poważnego urazu głowy.

>>>> W cyklu "Zamojskie ulice" zapraszamy Was w podróż po ulicy Spadek. 

>>>> Brzeziny Bełżeckie, mała wioska w gminie Bełżec, stała się niedawno... plenerową galerią sztuki. Pewien artysta wymalował niezwykłe obrazy na... stodołach.

>>>> I jak zwykle dużo, dużo, dużo sportu.

To jedynie ułamek tematów, które znajdziecie w tym wydaniu. Kupcie Kronikę Tygodnia w wersji papierowej lub elektronicznej.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe