Hrubieszów: Kto ma najpiękniejszy ogródek i balkon? Konkurs rozstrzygnięty

  • 28.09.2020, 11:06
  • ak
Hrubieszów: Kto ma najpiękniejszy ogródek i balkon? Konkurs rozstrzygnięty Fot. UM Hrubieszów
Głosowanie sie zakończyło, zliczono dokładnie wszystkie punkty, a zwycięzców nagrodzono. W Hrubieszowie rozstrzygnięty został konkurs na najpiękniejszy domowy ogródek i balkon.

W tegorocznej edycji laureatów wyłonili internauci, a burmistrz Marta Majewska wręczyła nagrody.

W głosowaniu online na najpiękniejszą posesję zwyciężyła Wiesława Opała, zdobywając 258 głosów. Na drugim miejscu znalazła się Danuta Piskorowska z 214 głosów, a na trzecim Czesława Ryczko, która zdobyła 140 głosów.

Edyta Targońska jest właścicielką najpiękniej zaaranżowanego balkonu w Hrubieszowie. Otrzymała w konkursie 352 głosy. Za nią z 346 głosami uplasował się Kamil Nazar, a trzecia była Marta Skowrońska (183 głos).

Najlepsi otrzymali nagrody finansowe.

ak

Zdjęcia (7)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Zasmucony.
Zasmucony. 02.10.2020, 11:48
A ta starsza pani w okularach i spodniach nie była inicjatorką referendum za odwołaniem Burmistrz i rady??? A teraz 200 zł nagrody przyjmuje...

Pozostałe