Zamość: Kino przyjazne sensorycznie – Trolle 2 w CKF Stylowy

  • 28.09.2020, 07:06
  • red.
Zamość: Kino przyjazne sensorycznie – Trolle 2 w CKF Stylowy
Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu we współpracy z Fundacją Pomoc Autyzm zaprasza widzów ze spektrum autyzmu i ich opiekunów na dedykowane im projekcje kinowe. Kolejna w najbliższą sobotę.

Seanse przyjazne sensorycznie są dla wszystkich, którzy nie lubią dużego hałasu, mają trudności ze spokojnym siedzeniem w bezruchu lub są wrażliwi wzrokowo. 

Już 3 października o godz. 12.15 w ramach kina przyjaznego sensorycznie Centrum Kultury Filowej Stylowy w Zamościu zaprezentuje najradośniejszy film jesieni - TROLLE 2. Czy pamiętacie sympatyczną Poppy, Mruka i inne trolle z wioski? To będzie wielka muzyczna wyprawa pełna humoru, przygód i kolorów.

Bilety wstępu kosztują 18 zł. 

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe