Tragiczny wypadek w Komarowie. Nie żyje 27-letni mężczyzna

  • 27.09.2020, 10:44
  • podkomisarz Anna Kamola/KWP Lublin
Tragiczny wypadek w Komarowie. Nie żyje 27-letni mężczyzna Fot. KMP Zamość
Nie udało się uratować życia 27-latka, który jadąc busem dzisiaj rano zderzył się w Komarowie Osadzie z potężną ciężarówką.

Do wypadku doszło o koło godziny 5.40. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący busem marki renault trafic podczas manewru wymijania na mokrej drodze jadącej z naprzeciwka ciężarówki, najprawdopodobniej  wpadł w poślizg i zaczął zjeżdżać na przeciwległy pas ruchu. Kierujący dafem by uniknąć zderzenia z busem próbował hamować i zjeżdżać na pobocze. W wyniku tego manewru naczepa ciężarówki wpadła w poślizg i uderzyła w busa.

Pomimo prowadzonej na miejscu wypadku reanimacji kierującego busem 27-latka, jego życia nie udało się uratować. Kierujący dafem 41-latek był trzeźwy.

Pod nadzorem prokuratora policjanci z zamojskiej drogówki prowadzą oględziny miejsca wypadku. W miejscu, gdzie doszło do wypadku, droga powiatowa jest zablokowana, wprowadzono objazdy  drogami gminnymi.

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW TEGO WYPADKU PODAMY W NAJBLIŻSZYM, WTORKOWYM WYDANIU KRONIKI TYGODNIA.

podkomisarz Anna Kamola/KWP Lublin

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (110)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
DAWID
DAWID 15.10.2020, 22:30
TU SIĘ NIC NIE ZMIENI NAWET ZA 30 LAT !!!!!!!!!!!!!!!
Xhz
Xhz 29.09.2020, 23:27
Automaniak a jechałeś dzisiaj droga Wolica sniatycka zubowice ? Deszcz leje a wczoraj były zabierane buraki pełno błota na drodze i ani rolnik od którego zabierali buraki ani cukrownia nie posprzątała drogi, do zarządu może zgłosić się wójt ale i starostwo które jest nad zarządem a z tego co się orientuję to z tamtych okolic jest wice starosta i też nie zgłosi tego mimo że wie jak tam sprawa wyglada, tam nie ma górzystego terenu i zawsze po deszczach droga tam wygląda tragicznie i tam można powiedzieć że jest to wina mieszkańców a policja nic z tym nie robi
Automaniak
Automaniak 30.09.2020, 07:43
Zgloś staroście ,dobrze współpracuje z wójtową,a nawet i wicestaroście .Do koryta władzy umią się pchać a dla ludzi co z drogą umieją zrobić i co zrobią?Jeździłeś po drogach np.w Szwajcarii czy innych w Europie Zachodniej?Czy tylko piszesz z perspektywy myślenia komarowskiej wladzy i jej zwolenników"tam się nic nie da zrobić,bo pogoda,bo śnieg,bo rolnicy,bo buraki..itp".Zamiast robić bzedy w gminie zrobić porządek z drogą.Dają mnóstwo kasy na drogi.Zgłaszaj do rządzących gminą i powiatem swoje uwagiMoże małe penaje biorą?.Bo wkrótce może być czego nikomu nie życzę następny wypadek.Ja nie rządzę..
Mieszkaniec Gminy przez M
Mieszkaniec Gminy przez M 03.10.2020, 16:22
Jakie dobrze współpracuje ze starostą. Śledzę na na bieżąco sesje gminy i na jednej sesji był vice starosta chcą drogę robić Łabuńki zubowice przez barchaczow, Antoniówkę, Wolice śniatycka śniatycze i powiedziała że nie dołoży kasy bo niby pandemia i gmina ponosi straty. A poborów sobie w gminie nie obniżą, robi jakieś durnowate konkursy nawet teraz jakąś ciekawą rzecz gminy czy coś. Te pieniądze na takie pierdoły idą z naszych podatków.
Kilka dni temu byłem w Komarowie jak zobaczyłem tych pracowników z Cisu to wstyd pracują jak by za karę tam byli. Szkoda że z radnymi i sołtysami nie ma kontaktu elektronicznego w jaki innych gminach nie ma możliwości zadania pytań ponieważ na sesji nie możesz iść a gmina nie udostępnia kontaktów. Już w większość gmin radny lub sołtys ma swoją pocztę lub telefon służbowy
Automaniak
Automaniak 03.10.2020, 20:27
Wg.mojej opinii i obycia urzędowo z wszystkimi osobami bez wyjątku czy to wójt,czy to starosta czy wicestarostwa dla nich liczy się TYLKO KORYTO I KASA A NIE SPRAWY SZAREGO CZŁOWIEKA.
czytelnik
czytelnik 04.10.2020, 19:42
czyżby kogoś od korytka odgonili?
Automaniak
Automaniak 05.10.2020, 16:30
Nie graj głupa.Czytaj ze zrozumieniem.
czytelnik
czytelnik 06.10.2020, 00:50
A no tak,zrozumiałem,do koryta nie dopuścili !!!!
Automaniak
Automaniak 07.10.2020, 07:08
Czytelnik zabrakło odwagi by coś napisać a nawet się ujawnić pod imieniem i nazwiskiem?Miej odwagę ,bo mam kilka rzeczy do napisania od tego kim jesteś .
Automaniak
Automaniak 06.10.2020, 12:39
Automaniak czyki Justyna Krosman zam.Janówka Zach gm.Komarów mam niezałatwione sprawy najpierw przez gminę póżniej przez starostwo.Zarówno za czasów starosty Mateja jak i za czasów Pana Starosty Grześko i wicestarosty Pana Maruchy.
Ja mam odwagę pisać pod własnym imieniem i nazwiskiem a nawet adresem.
Kiedyś za czasów Mateja jeden człowiek się podpalił i skończył swoje życie przez urzędników.Ja nie zamierzam iść tą drogąA sprawy czekają niezałatwione..Prezes Kaczyński powiedział"najpierw wyymagamy od swoich"Tylu ludzi na urzędach od gminy do starostwa i nie umieją załatwić banalnych spraw.


Mieszkaniec Gminy przez M
Mieszkaniec Gminy przez M 03.10.2020, 22:18
Mylisz się inwestycja drogowa została wykonana gdy rządzili przyjaciele Pani wójt PSL. Matej wiedział że nie zostanie dalej starosta i uciekł na burmistrza Szczebrzeszyna. Starostwo chce drogi przez Antoniówke, śniatycze a gmina nie chce dołożyć, gmina Łabunie dołoży i przez Łabunie będzie piękny asfalt a tu dziury. W zubowicach zostały przekopane rowy gdzie nigdy tego nie było, po intensywnych opadach deszczu starosta szybko reagował i ściągną firmę z koparkami i autami.
Automaniak
Automaniak 04.10.2020, 07:02
Co było to było każdy mądy człowiek,który mieszka w gminie wie.I co jest teraz także wie.Jak to przy rządach u góry Pisu" prężnie" działa Pis w komarowskiej gminie , na zamojszczyżnie,gdzie w terenie zawsze wygrywa Pis.W większości sąsiednich gmin starzy wójtowie z Pslu wylecieli.A przecież stąd pochodzi skarbnik Pisu i wicestarosta ,z tej gminy.I tak działają,że nie mają nawet kandydatów na swoich radnychPrzyszłość gminy rysuje się naprawdę fantastycznie przy takiej pracy tzw.prawicy.Szkoda gadać !Wójt ze zgranym zespołem gnębi pojedyńczych przeciwnych
sobie ludzi za którymi nikt doooopy nie.ruszy,z Pisu a do stołków się pchają.I w gminie ogólnie też nic nie robią.
Automaniak
Automaniak 03.10.2020, 21:02
Z tą różnicą,że wójtowa nigdy nie dostała mojego głosu i mnie miała za wroga i tak wraz z całym swoim zgranym zespołem traktowała całe swoje urzędowanie.A Ci ze starostwa dostali mój głos w wyborach i o tym wiedzieli a mnie i moje sprawy mieli w 4 literach.Dla mnie wszyscy tacy sami,nie liczy się dla nich człowiek,ludzie,ich sprawy tylko stołki i kasa.
dzytelnik
dzytelnik 04.10.2020, 19:40
za to ODKRYCIE , to pewnie teraz NOBLA zechcesz dostać? a skąd w starostwie mogli wiedzieć ,że dostali twój głos? wybory tajne.
Automaniak
Automaniak 05.10.2020, 16:27
Powiem Ci jedno albo głupi jesteś albo głupiego udajesz.Ale raczej to drugie.Żyjesz w Polsce więc rzeczywistość jaka jest każdy normalny człowiek wie..I z takimi jak Ty nie ma sensu dyskutować.
Po drugie niech wszyscy razem wzięci i władza gminy i władze starostwa dorabiają się kosztem tego chłopaka,który zginął,kosztem ludzi biednych,pokrzywdzonych,wykorzystywanych,Żaden z tutejszych urzędników nie stanie po stronie szarego człowieka.A nawet w obronie człowieka pokrzywdzonego.I nie będzie nad nim się użalał,Nawet mu powieka nie drgnie.Liczy się kasa i koryto.I w starostwie i w gmnie.Bez różnicy.
dzytelnik
dzytelnik 06.10.2020, 00:46
no przecież sam piszesz,że głosowałeś na starostwo,a teraz ich lżysz,a mnie wyzywasz od głupków,frustrat?
Czytelnik
Czytelnik 29.09.2020, 15:27
Fakt przy deszczach droga jest tam fatalna nawet 20km/h i czasem auto tańczyć zaczyna, a pewnego razu również po ulewnych deszczach w tym miejscu, pierwszy raz od dłuższego czasu zdrowaśka odmawiana gdy gościa z naprzeciwko zaczęło majtać po szosie, a ja z rodziną w aucie... Cudem uniknęliśmy zderzenia.
Zimą też się dzieje, czasem lepiej by było płozy, bądź łyżwy zamiast kół do auta zamontować.
Szkoda chłopaka, całe życie miał przed sobą, kondolencje dla rodziny i bliskich.
P. P
P. P 29.09.2020, 09:27
Straszna tragedia;( spoczywaj w spokoju Damian;(
Gosc
Gosc 28.09.2020, 19:28
A z jakiej firmy przewozowej byl rozbity bus ?
jackob
jackob 30.09.2020, 17:12
viki
Boże
Boże 28.09.2020, 22:11
Czy to jest aż tak ważne ???
Automaniak
Automaniak 28.09.2020, 12:28
Szczerze mówiąc popatrzeć na same zdjęcia tej drogi i tego stanu na drodze to woła o pomstę do nieba.Przecieź macie taką "przedsiebiorczą,nowoczesną i społeczną"wójt i jakoś nic z tym nie zrobi?Droga leży na terenie gminy i to wójt powinnien wpływać na to, aby była ona w dobrym stanie i nie zdarzały się wypadki.Za chwilę może być następny wypadek..i znowu niepotrzebna tragedia dla rodziny.Ale co tam dla władzy śmierć jakiegoś człowieka.Tu się liczą inne priorytety.Budowa wieży za którą ktoś będzie trzepał niezłą kasę.Ciekawe na czyjej działce tym razem zostanie wybudowana?Jakieś beznadziejne niepotrzebne mieszkańcom inwestycje typu fontanna..itp.No i oczywiście podniesienie opłat za śmieci,wodę..
Prawda boli.
Prawda boli. 28.09.2020, 11:48
W Gminie Komarów - Osada od lat utrzymuje się problem z zaniedbaną drogą powiatową na co składa się :
1. Brak kanalizacji deszczowej.
2. Brak chodników, co uniemożliwia pieszym bezpieczne przemieszczanie się; należy nadmienić, że jest to droga tranzytowa.
3. Rowy merlioracyjne , które są umiejscowione na poboczu od lat nie są oczyszczane; patrząc np. w Zubowicach, gdzie te rowy zbierają całą namułę, a na jezdni zostaje sama spływająca woda, co jest tylko półśrodkiem przy braku kanalizacji deszczowej, ale lepsze to, niż nic.

Za istniejące zaniedbania i stan tej drogi odpowiada zarządca drogi, jednakże nie zwalnia to zarządu gminy, w żadnym stopniu od odpowiedzialności, bo nie jest to tak, że nic nie da się z tym zrobić np. (przekopanie pobocza, zgłaszanie problemu do zarządcy drogi i formy nacisku w tym względzie).

Priorytety "Umiłowanych Zarządców Gminy Komarów - Osada", kończą się na budowie przyszłego,szkodliwego masztu 5G i fontannie, za co nie jeden wypnie pierś po ordery, takich "wojaków" tu nigdy nie brakowało, którzy siędzą na wygodnych "pirdzistołkach" i czekają tylko, aby umoczyć "pyska w melasie".

Z góry wiadomo, że zaraz odezwą się obrońcy "kliki" mającej się dobrze od lat, a winnym będzie tylko deszcz.
Automaniak
Automaniak 28.09.2020, 13:01
Tylko deszcz winien i zmarły,bo się nie obronią.A reszta gmina,zarządcy dróg bez winny.
Xxx
Xxx 28.09.2020, 11:22
Wielka tragedia.
Droga tragiczna.
Ale jest też tam jeden młody gospodarz który swoim ciągnikiem wyciąga tam błoto na jezdnie. Tak jak by robił to specjalnie
Gaz
Gaz 28.09.2020, 00:50
Wyrazy współczucia dla bliskich tragicznie zmarłego. Jednak co do przyczyn to nie obwiniał bym jak niektórzy piszą Boga, Wójta,Sołtysa, czy też rolników. Problem tkwi w tym że ok 40 lat temu na tym odcinku poboczem jezdni na niewielkiej głębokości położono rurę gazową (co widać na zdjęciach z miejsca wypadku, żółte słupki ) , no i niestety wykopanie rowów odwadniających jest w tej sytuacji niemożliwe.
X
X 27.09.2020, 23:45
''Życie choć tak piękne jest, wystarczy jedna chwila by zgasić je''- pamiętajmy o tym zawsze. Wyrazy współczucia dla bliskich tego młodego człowieka.
Juras
Juras 27.09.2020, 21:44
Ok ok. Tylko czego nikt nie posprzątał tego błota..? Ci co nawiezli powinni za to odpowiadać.. *** tych co doprowadzili drogę do takiego stanu i ten koleś przez to zginą..
Obcy
Obcy 27.09.2020, 22:40
Jakby nie było tego syfu na drodze to by kazdy pojechał w swoją stronę. A tak stała się tragedia.
Brystol
Brystol 27.09.2020, 22:23
Mózg ci nawiózł. Nie zauważyłeś że lało cała noc i z góry spłyneło samo, miej pretensje do Pana Boga że takie duże opady deszczu nasłał.
Job
Job 27.09.2020, 23:23
Studzienek, odpływów, drenaży itd. Pan Bóg nie robi...
Maliniak
Maliniak 28.09.2020, 07:06
Aleś bystry ciekawe kto w terenie górzystym robi drenaże i co one dają w górach... 😂
Jagoda
Jagoda 27.09.2020, 20:06
Mam ochotę na loda🥵
Automaniak
Automaniak 28.09.2020, 11:59
Zginął młody człowiek tragicznie ,dla rodziny i bliskich ogromna tragedia .A ty tumanie pomyśl zanim napiszesz głupjowaty komentarz...I pomyśl ,gdyby to dotyczyło ciebie i twojej rodziny.
Na loda
Na loda 27.09.2020, 23:32
Jagoda daj namiary
Miki
Miki 27.09.2020, 20:03
Niedostosowanie predkoscii do warunkow pogodowych kazdy kto jezdzil ta droga wie ze tam jest zawsze bloto i slisko wiec wyztarczy zdjac noge z gazu i nie obwiniac innych
Bele
Bele 27.09.2020, 20:30
30km/h będziesz jechał i wpadniesz w poślizg w takim błocie..
Swat
Swat 27.09.2020, 20:22
Na tej drodze jest ciagle wszystko zaniedbane bloto glina Nigdy nie jest oznakowane np zamulenie jezdni co tam wystepuje nagminnie W zimie jest koszmar I doszlo do tragedii
mm
mm 27.09.2020, 19:46
oczywiście w ramach działań prewencyjnych po wypadku jeszcze w niedziele nieoznakowana BEmka łupiła mandaty ja leci i ściągnięto stara rowkarkę z Zarzadu dróg powiatowych która objechała drogę nie oczyszczając drogi
Nuna
Nuna 29.09.2020, 16:52
Potwierdzam, również to zaobserwowałam
Paweł
Paweł 27.09.2020, 18:39
Za cholere nie mozna zrozumiec co sie zdarzylo! Jak mozna wymijac jadacy z naprzeciwka pojazd?! Mam nadzieje ze policjanci takiego byka w raporcie nie strzelili jak autor tekstu!
Kierowca
Kierowca 27.09.2020, 18:54
Odsyłam do definicji: Omijanie, wymijanie, wyprzedzanie i dopiero wtedy proszę pouczac kogoś
Bug
Bug 27.09.2020, 18:34
Zap.ie.r.dala.ł za szybko
Obcy
Obcy 27.09.2020, 22:42
Zapier*dalac to ty możesz nie wiesz nie wypowiadaj się bo tacy jak ty właśnie robią plotki... chu*ja wiesz
Sss
Sss 27.09.2020, 20:03
Pewnie z 260km miał.........
Aaa
Aaa 27.09.2020, 21:02
Napewno trafikiem. Może nawet 360
Tttt
Tttt 28.09.2020, 06:59
Dafem to ponad 400
Bóg
Bóg 27.09.2020, 18:32
***ł, było mokro a on jeszcze wyprzedzał. Gdyby jechał rozważnie to by wypadku nie było
ggg
ggg 30.09.2020, 12:20
nie wypzedzal tylko wymijal baranie najpierw poczytaj sobie poczytaj definicje wymijania,omijania i wprzedzania wtedy pisz
ndx
ndx 27.09.2020, 20:09
Gdybyś tam jechał to Ty byś zginął. Gwarantuję że przy 40km/h.
Kierowca
Kierowca 27.09.2020, 18:58
On wymijał!!!
.
. 27.09.2020, 18:36
Czy potrafisz czytac ze zrozumieniem? Nie wyprzedzał tylko WYMIJAŁ. Jezeli nie wiesz na czym polega roznica to sprawdź i dopiero sie wypowiadaj.
Agnieszka
Agnieszka 27.09.2020, 17:42
Ta droga to porażka!!!!!
Xyz
Xyz 27.09.2020, 17:19
Może warto zacząć obwiniać projektantów oraz wykonawców drog za zbierające się błoto na ulicy? Z tego co słyszałem kiedyś tam był rów i nie było problemu ze zbierającym się błotem.
Kmicic
Kmicic 27.09.2020, 19:27
Akurat w naszym rejonie nagminnie zamulane są rowy przydrożne ,a drogowcy nie odmulają rowów ani też nie powiększają. Drugą kwestia jest złe zabezpieczenie przeciwerozyjne(Brak wzmocnień skarp czy też pasów chłonnych).
AGNIESZKA
AGNIESZKA 27.09.2020, 17:18
Wy wiecie co ku...piszecie!!!!Zginol mlody chlopak wiecznie usmiechniety!,Pelem życia!Jeździł busem nie od dziś to deszcz i los wezcie siebie cos przeciwbólowego nie pozwolę obrzucac blotem mojego syna chrzesnego AGNIESZKA SMOLAREK
Automaniak
Automaniak 28.09.2020, 12:10
Pani Agnieszko wyrazy współczucia dla Pani i Rodziny,Bliskich stała się wielka tragedia.Zginął młody człowiek i nikt mu źycia niestety nie wróci.

Pozostałe