Werbkowice: III Powiatowy Konkurs Poetycki „Magia Słowa”

  • 25.09.2020, 14:00
  • ak
Werbkowice: III Powiatowy Konkurs Poetycki „Magia Słowa” Fot. GOK Werbkowice
Dwie osoby zostały nagrodzone w III Powiatowym Konkursie Poetyckim „Magia Słowa” organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Werbkowicach. Wyniki ogłoszono w czwartek, 24 września.

Na konkurs nadesłano 6 prac. Spośród nich jury wybrało najciekawsze, a autorów nagrodziło.

Jedna z laureatów to Małgorzata Skowron z Hrubieszowa, która napisała wiersz  za wiersz „Księżyc i matka”. Komisja doceniła w tym utworze jednorodną kompozycję, wyróżniają się prostotą stylu i językiem.

Kolejną, równorzędną nagrodę otrzymał Zbigniew Cichowlaz z Teptiukowa, autor utworu „Poranek”. Jury uznało ten wiersz za "bardzo ładnie opisany obraz budzącego się dnia, bardzo poetycki, odznaczający się zdyscyplinowaną formą, spójny tematycznie".

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe