sobota, 20 kwietnia 2024 02:01

Kolejne sukcesy zawodników ZKKT

Powiększa się medalowa kolekcja zawodników Zamojskiego Klubu Karate Tradycyjnego. Sukcesy odnosili w miniony weekend.

Autor: Fot. ZKKT

W sobotę, 19 września we Wrocławiu odbyły się: I Puchar Polski Polskiej Unii Karate Tradycyjnego oraz XIII Puchar Mistrza, poświęcony pamięci Senseia Hidetaki Nishiyamy. Startowali w nich seniorzy, młodzieżowcy, juniorzy i juniorzy młodsi z 24 klubów w Polsce. W sumie do rywalizacji przystąpiło 215 karateków w 40 konkurencjach.

Zawodnicy ZKKT odnieśli tam sukcesy. Wioleta Szerafin zajęła 2 miejsce kata, 3 w kumite i fuku-go. Michał Ryń był drugi w kumite. Z kolei Miłosz Karwina, Michał Ryń i Szymon Ryń zdobyli 2 miejsce w kumite drużynowym.

Przypomnijmy, że tydzień zawodnicy ZKKT na turnieju Traditional Karate Games wywalczyli 6 złotych medali, 4 srebrne, 1 brązowy. Pisaliśmy o tym TUTAJ>>>> ŚWIETNY POCZĄTEK SEZONU ZKKT.