Werbkowice: Dzieci zostaną w przedszkolu na noc

  • 16.02.2017, 14:33
  • ak
Werbkowice: Dzieci zostaną w przedszkolu na noc freeimages.com
Przedszkolaki z Werkowic na pewno na długo zapamiętają noc z piątku na sobotę (17/18 lutego). Bo na noc nie wrócą do domu. Będą nocowały w przedszkolu.

Te przedszkolne nocowanki odbędą się pod hasłem "Wyprawa po skarb piratów". Zanim dzieci pójdą grzecznie spać, będą się więc na pewno świetnie bawić. Zaplanowano liczne gry i konkursy, wrażeń więc nikomu nie zabraknie.

Akcja jest organizowana po to, by wzbogacić ofertę edukacyjną placówki, a także wzmocnić więzi między przedszkolem, dziećmi i rodzicami. Jeżeli wszystkim się spodoba, z pewnością przedsięwzięcie będzie zrealizowane ponownie.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Jarko
Jarko 16.02.2017, 22:26
Mec. Krzysztof K. piwinien juź dawno siedzieć !!!.

Pozostałe