Susz za szopą, krzaki w lesie

  • 22.09.2020, 13:45
  • ak
Susz za szopą, krzaki w lesie Fot. KPP Tomaszów Lubelski
Za posiadanie substancji odurzających, ale też uprawę narkotycznych roślin odpowie 33-latek z gminy Tomaszów Lubelski.

Kryminalni swoimi sposobami ustalili, że mężczyzna może mieć narkotyki. Pojechali do niego i potwierdzili te informacje.

– Mężczyzna na terenie miejsca zamieszkania za budynkiem gospodarczym schował blisko 26 gramów suszu. Ponadto w pobliskim lesie ujawniono i zabezpieczono 5 krzaków konopi – informuje Agnieszka Leszek, rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim.

Mieszkaniec gm. Tomaszów Lubelski usłyszał zarzut uprawy i posiadania substancji psychotropowych. O jego losie zdecyduje sąd.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
int
int 22.09.2020, 19:11
lepiej uprawiać konopie niż pędzić bimber albo skręcać paierosy z tytoniu, powinno być to legalne jak np. w czechach, ale niestety teraz w modzie są tradycyjne wartośc

Pozostałe