Krynice: Pocztówka z wakacji - czytelniczy konkurs rozstrzygięty

  • 21.09.2020, 08:00
  • ak
Krynice: Pocztówka z wakacji - czytelniczy konkurs rozstrzygięty Fot. Biblioteka Publiczna Gminy Krynice
Wiadomo już, komu przypadły nagrody w konkursie "Pocztówka z wakacji" zorganizowanym przez Bibliotekę Publiczną Gminy Krynice.

Zadaniem uczestników było wykonanie zdjęć z książką w roli głównej i przesłanie ich organizatorom. 

Jury zdecydowało, że nagroda specjalna należy się Aleksandrze Gałce za fotografię "Wakacyjny relaks". Autorka zdjęcia już odebrała wyróznienie z rąk wójta Jacka Wiśniewskiego.

Pierwsze miejsce przypadło Aleksandrze Rarot za fotografię "Przeżyjmy to jeszcze raz". Drugie zajęła Agnieszka Smoląg za "Czytające puszki w złotej godzinie", a trzecie ex aequo: Aneta Stanisławek za "Trochę grozy w pełni lata" i Małgorzata Kurzyńska za zdjęcie zatytułowane "Gdy nic nie bierze, to z książką poleżę".

Komisja konkursowa przyznała również pięć wyróżnień. Ich laureatki to: Teresa Sachajko ("Wakacyjne popołudnia z książką"), Dominika Radlińska ("W gąszczu książki"), Julia Sachajko ("Pożegnanie lata z książką"), Iza Sachajko ("Z książką w sadzie") i Nicola Beńko ("Z książką po Podkarpaciu").

ak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe