Gm. Tomaszów Lubelski: Będą ocieplać szkoły i świetlice. Umowa podpisana

  • 21.09.2020, 07:18
  • ak
Gm. Tomaszów Lubelski: Będą ocieplać szkoły i świetlice. Umowa podpisana Fot. UG Tomaszów Lubelski
Gmina Tomaszów Lubelski zrealizuje kilka dużych inwestycji. Termomodernizacji zostaną poddane budynki szkół w Jezierni, Typinie i Rogóźnie, a także wiejskich świetlic w Chorążance, Jezierni, Przeorsku, Rabinówce, Rogóźnie Kolonii, Rudzie Wołoskiej, Typinie i Ulowie.

Umowa na wykonanie tych inwestycji została podpisana w zeszłym tygodniu przez wójt Marzenę Czubaj-Gancarz i skarbnika Grzegorza Gałana. Zadanie zrealizuje Przedsiębiorstwo Wielobranżowe RETEX. Jego pracownicy mają na to czas do połowy października przyszłego roku.

Całkowita wartość robót to ok. 5,6 milionów złotych, z czego dofinansowanie unijne stanowi 85 procent kosztów kwalifikowanych.

Termomodernizacja obejmie ocieplenie budynków, a także zmiany w systemach ogrzewania i wentylacji oraz instalacjach doprowadzających ciepłą wodę.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe