Policjanci honorowo oddali krew. W sumie 20 litrów

  • 18.09.2020, 13:03
  • Źródło: KPP Biłgoraj
Policjanci honorowo oddali krew. W sumie 20 litrów Fot. KPP Biłgoraj
Krew, najcenniejszy dar jakim możemy podzielić się z innymi. W tych trudnych dla nas wszystkich czasach policjanci i pracownicy biłgorajskiej komendy oraz mieszkańcy powiatu nie zapominają o innych. Podczas wczorajszej zbiórki krwi zorganizowanej wspólnie przez Klub Honorowych Dawców Krwi działający przy Komendzie Powiatowej Policji w Biłgoraju oraz Polski Czerwony Krzyż oddział Biłgoraj, udało się zebrać prawie 20 litrów krwi.

Mobilny punkt poboru krwi zaparkował w czwartek, 17 września przy siedzibie biłgorajskiej policji. Akcja trwała od rana.

– W tych trudnych czasach kiedy mierzymy się z zagrożeniem jakie niesie ze sobą koronawirus nie możemy zapominać o innych. Ciężkie choroby, wypadki drogowe i zdarzenia w wyniku których pilnie potrzebna jest krew nie zniknęły. Pamiętajmy - nasza krew może uratować komuś zdrowie lub życie, a dobro zawsze powraca! – podkreśla Joanna Klimek, rzeczniczka KPP w Biłgoraju. Serdecznie dziękuje wszystkim osobom, które oddały krew podczas wczorajszej akcji.

Źródło: KPP Biłgoraj

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe