Artystyczne warsztaty i chusta dla każdej pani (ZDJĘCIA)

  • 18.09.2020, 14:15
  • Źródło: UG Telatyn
Artystyczne warsztaty i chusta dla każdej pani (ZDJĘCIA) Fot. Organizatorzy
We wtorek, 15 września w Centrum Turystyki i Promocji Wsi w Telatynie odbyły się warsztaty rękodzieła artystycznego ,,Akademia sztuki", w których wzięły udział panie uczestniczące w projekcie ,,Aktywizacja seniorów na terenie gminy Telatyn” oraz zaproszeni goście.

Panie podczas spotkania wykonały szale z pięknymi kwiatami, które własnoręcznie projektowały. Było to nie lada wyzwanie aczkolwiek również wspaniała, kreatywna zabawa. Każda pani mogła zaprojektować sobie chustę według własnego pomysłu i ulubionych kolorów. Warsztaty prowadziła specjalistka od rękodzieła artystycznego Agata Piwko.

Celem zorganizowanego spotkania była przede wszystkim popularyzacja twórczości artystycznej z dziedziny rękodzielnictwa i rozwijanie twórczości artystycznej. Był to dzień bardzo pozytywnych emocji i wrażeń, gdyż nie tylko można było stworzyć coś pięknego i unikatowego dla siebie ale też wspaniale spędzić czas.

Projekt ,,Aktywizacja seniorów na terenie gminy Telatyn" jest współfinansowany przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu na rzecz Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014-2020

Źródło: UG Telatyn

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe