Poszukiwany przyszedł na komendę, to go zamknęli

  • 17.09.2020, 16:06
  • m
Poszukiwany przyszedł na komendę, to go zamknęli Fot. Pixabay
Po co dokładnie przyszedł na komendę, trudno powiedzieć. Pan był wyraźnie „pod wpływem”. Może dlatego dobrowolnie wpakował się w „paszczę lwa”. Jak się okazało 41- latek był poszukiwany.

Mężczyzna przyszedł do hrubieszowskiej komendy policji późnym wieczorem. Przed okienkiem oficera dyżurnego manifestował przynależność do miejscowego klubu piłkarskiego. Kiedy policjant zwrócił mu uwagę, aby założył maseczkę, wybiegł z komendy. Chwilę później go zatrzymano. 

Policjanci znali mężczyznę, bo już wcześniej zdarzało mu się naruszać przepisy prawa. Niejednokrotnie był już zatrzymywany.

- Dyżurni wspólnie z patrolem policji wybiegli z komendy i zatrzymali 41-latka na chodniku. Mężczyzna był bardzo agresywny w stosunku do funkcjonariuszy i stawiał opór przy zatrzymaniu. Po dokładnej weryfikacji w policyjnej bazie okazało się, że 41-latek jest poszukiwany zgodnie z postanowieniem Sądu Rejonowego w Hrubieszowie do odbycia kary pozbawiania wolności w wymiarze 1 roku i 4 miesięcy. Był karany za znieważenie i naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy. Trafił do policyjnego aresztu, skąd następnie trafi do Zakładu Karnego. - relacjonuje asp. sztab. Edyta Krystkowiak rzecznik prasowy KPP w Hrubieszowie. 

 

m

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
ILE
ILE 23.09.2020, 08:46
Można się ukrywać to nudne.
rus
rus 18.09.2020, 20:20
a to jendrek
Widać
Widać 18.09.2020, 06:56
Lepiej w więzieniu jak na wolności.
Z
Z 17.09.2020, 16:56
Tak silnie był poszukiwany, aż nie wytrzymał i przyszedł powiedzieć, że go nie ma w domu.

Pozostałe