Zamość: Kto zapaskudził Sanepid? Policja szuka sprawcy

  • 16.09.2020, 12:12
  • ak
Zamość: Kto zapaskudził Sanepid? Policja szuka sprawcy
Chuligan działał najpewniej nocą, w ostatni weekend. Farbą w spray wymalował napisy na siedzibie Powiatowej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej w Zamościu. Zniszczył elewację, szuka go teraz policja.

Sprawca lub sprawcy musieli nie tylko mieć ochotę na pobazgranie po ścianie, ale też wyrażenie swojej opinii na temat instytucji, której siedzibę zanieczyścili i epidemii koronawirusa. W jednym z napisów pojawiły się też zarzuty... satanizmu wobec inspektorów sanitarnych.

Sprawa została zgłoszona policji. – Prowadzimy intensywne poszukiwania winowajców lub winowajcy – mówi Dorota Krukowska-Bubiło, rzeczniczka Komendy Miejskiej Policji w Zamościu. Dodaje, że sprawca odpowie za zniszczenie mienia na podstawie kodeksu wykroczeń. Sąd może w takiej sytuacji orzec ograniczenie wolności albo wysoką grzywnę.

Napisy zostały już usunięte. Wiemy, jak wyglądały, bo zdjęcie otrzymaliśmy od jednego z naszych Czytelników.

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Aro
Aro 18.09.2020, 10:35
Idiota brak słów na swoim budynku niech wypisuje

Pozostałe