Rajd rowerowy grilLOVErowerowe

  • 16.09.2020, 11:59
  • wd
Rajd rowerowy grilLOVErowerowe Fot. Organizatorzy
Na podsumowanie wakacji mieszkańcy Wólki Łosinieckiej i okolic wzięli udział w rajdzie grilLOVErowerowe. Wyruszyli spod świetlicy wiejskiej i pojechali przez Narol do Huty Szumy.

Pogoda im dopisała. Przewodnik – Marian Mandziuk, prywatnie zapalony rowerzysta, wielbiciel Roztocza i mieszkaniec Wólki Łosienieckiej – uatrakcyjnił ciekawymi opowieściami przejażdżkę po Roztoczu. O posiłek dla rowerzystów zadbały panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich.

Nie był to pierwszy rajd organizowany przez mieszkańców. Pomysł na grilLOVErowerowe mieli oni w ubiegłym roku. Chcą, żeby taki rajd w przyszłości odbywał się dwa razy do roku.

Partnerem medialnym tegorocznego rajdu była redakcja „Kroniki Tygodnia”. Jego organizację dofinansowano ze środków programu Fundusz inicjatyw Społecznych, Fundacji Orlen i firmy osiemgwiazdek.pl.

wd

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe