Słowo wyjaśnienia, felieton sportowy Tomka Tomczewskiego

  • 16.09.2020, 07:06
  • Tomasz Tomczewski
Słowo wyjaśnienia, felieton sportowy Tomka Tomczewskiego
Redaktor naczelny KT Robert Horbaczewski odbiera ostatnio telefony ze skargami na swoich dziennikarzy sportowych.

Dzwonią starsi kibice, domagając się zamieszczania tabel oraz wyników meczów piłkarskich w najniższych klasach rozgrywkowych. Bardzo byśmy chcieli to robić, ale papier ma to do siebie, że… nie jest z gumy. Rozumiemy przyzwyczajenia wieloletnich kibiców, ale dzisiaj tabela czy sam wynik meczu nie stanowią informacji, której czytelnik szuka na naszych łamach.

Ba, gdy przygotowywaliśmy się do bieżącego sezonu, sondowaliśmy wśród klubów i sympatyków piłki nożnej, jakie treści będą dla nich interesujące. Zdecydowana większość prosiła o felietony oraz opinie i komentarze. Mało tego, wielu naszych rozmówców twierdziło, że w ligach wyższych zbędne są również składy, ponieważ można je błyskawicznie znaleźć w Internecie.

Uwzględniliśmy te sugestie i zgodnie z duchem czasu staramy się zamieszczać takie sportowe treści, które czytelnika zwyczajnie by ciekawiły. Niejako dopełnieniem wydania papierowego jest nasz FB oraz strona internetowa. Tam właśnie znaleźć można wiele zdjęć oraz materiały filmowe z ciekawszych wydarzeń sportowych, które mamy przyjemność oglądać i komentować. Zapraszamy więc do czytania i … klikania. Może czasami będzie potrzebny do tego syn albo wnuczek. Na pewno jednak każdy znajdzie to, czego szuka. 

Tomasz Tomczewski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Arek
Arek 18.09.2020, 01:17
Składy drużyn powinny być, szczególnie te z III-ciej i IV-tej ligi. Nie po to kupuję gazetę żeby składów w internecie szukać.
Vv
Vv 16.09.2020, 22:51
Tabela i wyniki powinny być w gazecie...
Star
Star 16.09.2020, 13:25
Sami strzelacie sobie w stopę. czy ten sondowanie robiliście w tygodniku czy w internecie? Gazetę czytają przeważnie ludzie którzy nie korzystają z internetu. Koniec komentarza
Odpowiedz.
Odpowiedz. 16.09.2020, 19:01
Dokładnie. Dla mnie tekst w stylu "dużo wiemy, prawie wszystko". Tak nie traktuje się ludzi.

Pozostałe