Dokąd jedzie MZK? (TYLKO W GAZECIE)

  • 16.09.2020, 06:09
  • Agnieszka Piela
Dokąd jedzie MZK? (TYLKO W GAZECIE) Andrzej Efner: Myślałem, że to jakaś poważniejsza wina, ale karać naganą za taką pierdołę?
Prezes MZK ukarał naganą przewodniczącego związku zawodowego.

Z pięciu spółek miejskich tylko jedna w 2019 r. zanotowała stratę. To Miejski Zakład Komunikacji. Na ostatniej sesji rady miasta (31 sierpnia) przy okazji dyskusji o sytuacji ekonomicznej spółek miejskich wyszło na jaw, że jeden z pracowników MZK otrzymał naganę. Za wypowiedź do mediów.

Więcej na temat tej sytuacji dowiesz się z nowej Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 18.09.2020, 08:11
Przecież to jest jego obowiązek - jak Przewodniczący Związków Zawodowych ma pełne prawo a wręcz obowiązek wypowiadania się na temat kondycji i sytuacji 'zakładu" za równo w kontekście pozytywnym jak i negatywnym. Prezes niech pójdzie po rozum do głowy, bo mu chyba brakuje....

Pozostałe