Zamość: W wydziale komunikacji bez kolejek? (TYLKO W GAZECIE)

  • 16.09.2020, 06:00
  • Agnieszka Piela
Zamość: W wydziale komunikacji bez kolejek? (TYLKO W GAZECIE)
Wielogodzinne oczekiwanie w wydziale komunikacji w Zamościu to zmora petentów, ale też urzędników. Jakie pomysły na rozwiązanie problemu mają mieszkańcy, a jakie magistrat?

Jak poprawić funkcjonowanie obleganego przez petentów Wydziału Ewidencji Kierowców i Pojazdów?

Nasi czytelnicy mają takie pomysły: Wdrożenie internetowego systemu rezerwacji. Może uruchomienie dodatkowego okienka dla petentów rejestrujących jednocześnie kilka samochodów. Wydłużenie godziny pracy urzędników lub praca w soboty. 

A co na to urzędnicy? Dowiesz się z najnowszej Kroniki Tygodnia.

Agnieszka Piela

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Kierowca
Kierowca 16.09.2020, 08:29
Wymienić wszystkich pracowników,by godzinami nie wpisywali w komputer danych samochodu,bo to najbardziej przedłuża kolejki,wystarczy popatrzyć przez 0,5 godz jak pracują to wiadmo co się dzieje.

Pozostałe