Awansował z Biłgoraja do Lublina

  • 17.09.2020, 06:00
  • lew
Awansował z Biłgoraja do Lublina
Henryk Paska, dotychczasowy zastępca kierownika Placówki Terenowej KRUS w Biłgoraju i radny powiatu biłgorajskiego, od 1 września jest wicedyrektorem Oddziału Regionalnego KRUS w Lublinie.

56-letni Henryk Paska w Oddziale Regionalnym KRUS w Lublinie pełni obowiązki dyrektora ds. świadczeń. Henryk Paska pochodzi z Majdanu Nepryskiego (gm. Józefów). Wcześniej pracował w firmie Prefabet w Długim Kącie, a przez ostatnie 4 lata był zastępcą kierownika Placówki Terenowej KRUS w Biłgoraju. Jest też radnym powiatu biłgorajskiego (PiS), przewodniczącym komisji rewizyjnej.

lew

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Logan
Logan 18.09.2020, 16:22
Mnie bardziej interesuje jakie ma wykształcenie i kompetencje a nie ze był lub jest radnym i gdzie się urodził........
Lotek
Lotek 17.09.2020, 10:29
Gratulacje!

Pozostałe