Rektor zdecydował, jak będą wyglądać studia

  • 14.09.2020, 12:09
  • ak
Rektor zdecydował, jak będą wyglądać studia
Uczniowie wrócili do szkół 1 września, ale studenci Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica nie będą zdobywać wiedzy w systemie stacjonarnym. Rektor uczelni właśnie wydał zarządzenie w tej sprawie.

Dokument podpisany przez dr hab. Andrzeja Samborskiego dotyczy semestru zimowego w roku akademickim 2020/2021. Założono, że studia odbywać się będą dla większości zdalnie. Tak też na pewno będą zdobywać zaliczenia za pierwszy semestr. Jak będzie wyglądała sesja egzaminacyjna? Decyzja ma zapaść mniej więcej na 2 tygodnie przed jej rozpoczęciem.

Są jednak wyjątki. Studenci spotkają się z wykładowcami, jeżeli zajęcia będą wymagały użycia specjalistycznej aparatury albo mają być prowadzone w laboratoriach. "Na żywo" odbędą się także praktyki zawodowe oraz terenowe i wprowadzające oraz integrujące spotkania studentów pierwszych roczników.

W systemie mieszanym mają się kształcić studenci II roku studiów stacjonarnych.

Szczegóły w załączniku poniżej.

ak

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe