Pow. tomaszowski: Spora kasa dla druhów z OSP

  • 14.09.2020, 07:30
  • ak
Pow. tomaszowski: Spora kasa dla druhów z OSP Fot. Starostwo Powiatowe w Tomaszowie Lubelskim
Te pieniądze mogą przeznaczyć np. na remonty, modernizację i rewitalizację budynków strażnicy. Druhowie z jednostek OSP w powiecie tomaszowskim odebrali czeki z Funduszu Składkowego KRUS.

W sobotę (12 września), w tomaszowskim starostwie potwierdzenie przyznania wsparcia otrzymali strażacy z jednostek w Jezierni i Szarowoli. Reprezentujący pierwszą OSP dh Patryk Harbuz odebrał czek na kwotę 12400 zł Na ręce dh Mateusza Umińskiego z Szarowoli przekazano bon o wartości 7100 zł.

Takie same upominki w niedzielę, w Telatynie odebrali druhowie z OSP Wasylów, OSP Telatyn oraz OSP Nowosiółki z gminy Telatyn. W ich przypadku wartość każdej z promes to 16 tys. zł. 

ak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe