Zamość: Starostwo zaprasza do konkursu z cennymi nagrodami

  • 13.09.2020, 08:42
  • red.
Zamość: Starostwo zaprasza do konkursu z cennymi nagrodami
Starostwo Powiatowe w Zamościu zaprasza uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z powiatu do udziału w I Edycji Powiatowego Konkursu Fotograficznego pod Honorowym Patronatem Starosty Zamojskiego "Piękno Powiatu Zamojskiego w obiektywie". Termin nadsyłania prac upływa 30 września.

Na najlepszych czekają nagrody o łącznej wartości 7,5 tys. zł, a 12 najlepszych zdjęć zostanie opublikowanych w kalendarzu na rok 2021. 

Tematem konkursu jest powiat zamojski, jego dziedzictwo przyrodnicze, kulturowe, tradycyjne i historyczne. 

Wszelkie informacje związane z organizacją są udzielane drogą elektroniczną: [email protected], [email protected], [email protected] oraz telefonicznie tel.: 84 53 00 944, 84 53 00 943.

W załącznikach poniżej regulamin, karta zgłoszenia i oświadczenie.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe