Poszedł na grzyby, znalazł granat

  • 10.09.2020, 11:16
  • ak
Poszedł na grzyby, znalazł granat Fot. KMP Zamość
Szukał prawdziwków, ale wędrując po lesie w okolicy Kosobud grzybiarz znalazł coś jeszcze: granat, prawdopodobnie z czasów II wojny światowej.

Mężczyzna miał na szczęście świadomość, jak niebezpieczne są takie pozostałości, więc natychmiast zaalarmował policję. Teren zabezpieczyli policjanci ze Zwierzyńca, a niewybuchem zajęli się wezwani przez nich saperzy z jednostki wojskowej w Chełmie.

To kolejne takie znalezisko w ostatnim czasie. Przypomnijmy, że przed kilkoma dniami, w pobliżu Zamościa, na kilkanaście granatów natrafiła kobieta spacerująca z psem. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe