Zamość: PUP daje pieniądze na własną firmę. Można składać wnioski

  • 15.02.2017, 14:30 (aktualizacja 15.02.2017, 16:34)
  • ak
Zamość: PUP daje pieniądze na własną firmę. Można składać wnioski freeimages.com
Do podziału jest ponad 1,3 mln zł. Starać się o nie można od dzisiaj (15 lutego) do końca miesiąca. Powiatowy Urząd Pracy w Zamościu podzieli dotacje między bezrobotnych, którzy są zainteresowani założeniem własnej firmy.

Maksymalna kwota dofinansowania to 20 lub nawet 24 tys. zł. 

Wnioski o dotacje mogą składać wszyscy bezrobotni (wsparcie z Funduszu Pracy otrzyma 30 osób), a także osoby zarejestrowane, które nie ukończyły jeszcze 29 lat (30 dotacji z Europejskiego Funduszu Społecznego), nie pracują, nie kształcą się w trybie stacjonarnym i w okresie ostatnich 4 tygodni nie uczestniczyły w szkoleniu finansowanym ze środków publicznych.

Wszelkie niezbędne dokumenty należy najpóźniej do końca miesiąca dostarczyć do sekretariatu PUP. Więcej informacji, formularze wniosków i kryteria przyznana dotacji TUTAJ.

ak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe