Werbkowice: Nowa dyrektor cukrowni - Maryla Symczuk (TYLKO W GAZECIE)

  • 09.09.2020, 08:08
  • par
Werbkowice: Nowa dyrektor cukrowni - Maryla Symczuk (TYLKO W GAZECIE)
Maryla Symczuk, były starosta hrubieszowski, od ubiegłego tygodnia kieruje Cukrownią Werbkowice.

 – Mam przygotowanie związane z zarządzaniem i administracją, a także szeroką wiedzę dotyczącą rolnictwa. Bez trudu zapoznam się ze specyfiką rynku cukrowniczego, a także innych branż ściśle z nim powiązanych – mówi nowa dyrektor Cukrowni Werbkowice.

Jak to się stało, że objęła stanowisko? Czytaj w nowej Kronice Tygodnia.

par

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (202)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
lemiesz
lemiesz 2 dni temu, 22:20
Co tam cisza obrońcy pisu, co powiecie teraz rolnikom o piatce Kaczyńskiego znowu wina Psl , ciekawe na kogo teraz będziecie zwalać swoje nieudane rządy, tego wieś wam nie zapomni
nadal na PiS
nadal na PiS Wczoraj, 18:15
To dla hodowców futerkowców. Widzimy, że nadal wielu jeszcze chodzi w skórach - cudzych.
przeciw cepom
przeciw cepom Wczoraj, 20:41
Zaślepiony jesteś nabyciem stołka, i nic więcej nie widzisz,tu chodzi o naszych rolnikow , hodujących bydło,uprawiających zboża , to oni stracą najwiecej ,a take cepy jak wy , ciągle w jakimś amoku , w kółko to samo, a gdzie ty byłeś tyle lat , a ilu byłych członków psl jest w pisie ,Samobrony a nawet dzialaczy PZPR ktorzy dalej sprawują u was ważne funkcjenp a teraz jesteście wielcy patrioci , smiechu warte ,pis zdradził wieś !!!!!
Młócić cepów
Młócić cepów Dzisiaj, 05:56
W PSL ,PZPR nie znajdziesz bo mieli swój komunistyczny ZSL to patioci do dziś i nie przeszkadzają zarazie,przez to powstała Samoobrona bo z komuchami SBekami nie chciała i nasze służby zlikwidowały Leppera, adwokatkę, notariusza,poczytaj listę śmierci, odpowiedz sobie komu najbardziej przeszkadzała konkurencja.
kot pis
kot pis Dzisiaj, 06:58
Niczym pis się nie różni od innych, wczoraj wieś została zdradzona, i czego wy bronicie jak nie swoich stołków,ta partia już na wsi nie ma czego szukać baj baj
Do
Do Dzisiaj, 07:39
Zatwardziałych komuchów PIS nigdy nie trafiał i pisz za siebie nie całą wieś baj, baj.
Zrozum cepie
Zrozum cepie Dzisiaj, 04:16
F-sze SB w PSL tylko w naszym regionie na literę B Bratkowski,Bodak,Bożek,Barczuk stołkowa zielona zaraza, zdradzili wieś,śmiechu warte.
I
I Wczoraj, 10:02
Przez takich lemieszy 20 lat rządów PSL w powiecie o wcześniejszych ZSL nie wspomnę, jesteśmy najbardziej zacofanym regionem w UE.
HAha
HAha Wczoraj, 09:43
Rudy przestawił się na z metra ciętego, a ten na lemiesza, potem będzie radny i co tam sobie wymyśli prowokator.
lemisz
lemisz Wczoraj, 10:42
jaka to cepie prowokacje? Pytanie proste co powiecie rolnikom w tym temacie ,jeden dalej prubuje zganiać na innych drugi bredzi ,a jako rolnik czekam na prostą odpowiedź
Dobry
Dobry Dzisiaj, 08:18
Przykład jak cep,cepem,cepów,poganiał, w skrócie CCCP.
DR
DR Wczoraj, 18:16
@lemisz, taki z Ciebie rolnik, jak ze mnie myśliwy
Cep
Cep Wczoraj, 13:46
Cepem raz lemiesz raz ''lemisz '' Przez 20 lat pytań nie zadawał bo jak na swoich, a teraz wszechwiedzący.
Głos
Głos 2 dni temu, 07:35
I bardzo dobrze że Pani Maryla została dyrektorem. Bardzo się cieszę.
ale kwas
ale kwas 2 dni temu, 00:47
Marylka pochwal się kto ciebie wsadził na ten dyrektorski stołek w cukrowni, powiedz nam kto to taki polityczny protektorat nad tobą trzyma. Czarno na białym widać jak w Werbkowicach politycznie stołki obsadza się. Obrzydza mi to słodzenie herbaty, na wymioty mnie bierze
a fe
a fe 2 dni temu, 17:26
@ale kwas - zazdrościsz - nieładnie
Boli
Boli 2 dni temu, 04:51
Zieloną zarazę i ma boleć,brawo Pani Marylko.
z metra cięty
z metra cięty 13.09.2020, 10:24
O czym tu dyskutować ,pis wprowadził podatek cukrowy, i pokazal gdzie ma cukrownictwo
???
??? 14.09.2020, 03:44
Face News panie radny,podaj datę i link kiedy pis wprowadził podatek cukrowy, prowokatorze.
z metra cięty
z metra cięty 14.09.2020, 12:04
Twoim zdaniem prezydent podpisał Face newsa , a nie ustawę , i kto tu jest prowakatorem , a jesli chodzi o radnego to skąd taka informacja ,cos Ziobro źle inwigiluje,ale pozostali będą bać się dawać komentarze bo szanowny Pan wie kto pisze komentarze, żałosne to i tragicznie , kiedyś też niby wszyscy byli prowakatorami i wrogami ludu a na koniec może wspomnisz o piatce Kaczyńskiego ,jak wpłynie na rolnikow czy też to Face news?
Amnezja
Amnezja 15.09.2020, 07:58
Zapomniał jak PSL zlikwidowała lub sprzedała za bezcen Niemcom ponad 100 cukrowni o innych firmach zakładach nie wspomnę wtedy ci pasiła grabież majątku pod nazwą prywatyzacja lub reprywatyzacja, likwidacja, bo to wtedy nasi kradli.
Pamiętam
Pamiętam 15.09.2020, 17:08
W Polsce było 78 cukrowni, a nie ponad 100, A jak dobrze pamiętasz, to za ministra Jurgiela cukrownie zostały zlikwidowane, a on nie był w PSL, tylko w Pisie, poczytaj więcej, jak PiS głosował w sprawie becikowego w 2007r był przeciwny i wiele podobnych spraw więc nie kłam o cukrowniach, bo to za rządów Pisu cukrownie poszły na zmarnowanie, Wożuczyn zamknięty w 2006r, no amnezja
Jaki
Jaki 15.09.2020, 06:24
Podatek PSL wprowadził że cukier był po 5 zł.
cukier
cukier 15.09.2020, 07:59
To twoim zdaniem , Pis też może podnosić podatki bo Psl tak robił to jest chore, to po co były wybory i zmiana władzy?
NIE
NIE 15.09.2020, 08:55
To twój tok myślenia. Co innego podatek, a co innego sztuczne podnoszenie ceny cukru poprzez likwidację cukrowni, by Niemiec miał zarobek,to chore dla kogo pracował PSL dla nas?
tak
tak 15.09.2020, 09:29
co mnie obchodzi Psl , głosowałem na pis , a ten w zamian wali podatkami na prawo i lewo, przypomnę vat na rzepak z 5% na 8%, drewno opałowe z 8% na 23%,podatek cukrowy, zaraz będzie od deszczu, szykuje się piątka Kaczyńskiego , a o samych zakazach i nakazach nie wspomnę
X
X 12.09.2020, 07:20
Komentujący zdaje się nie czytali komunikatu spółki. Zastanawiam się także skąd tyle zazdrości i nienawiści. Pani Symczuk to dobry wybór zarówno dla pracowników jak i szansa na rozwój.
Przemo
Przemo 11.09.2020, 20:34
Ta pani Symczuk to tylko marionetka w pewnej grze pewnych panów,i niedługo się o tym przekona wystawili ją jako mięso armatnie i czekają na rozwój wydarzeń a wtedy będą spijać piankę, to właśnie jest polityka.
Wymysły
Wymysły 12.09.2020, 03:51
Głupoty,bez podania argumentów,fantazje i konfabulacje zawistnika.
Bzdura
Bzdura 11.09.2020, 20:53
No w takim razie to nie jest polityka. W polityce nikogo się nie "wystawia".
(--)
(--) 2 dni temu, 00:53
w polityce akurat się wystawiało, wystawia i będzie wystawiało ciemniaku
A
A 11.09.2020, 18:01
Maryla to dobry wybór.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 20:41
Chyba w Twojej wyobraźni.
Egoiści
Egoiści 11.09.2020, 15:07
Wszędzie Pani Maryla Symczuk remonty tu i tam, kasę wystarała się, aż o nadmiar 30 mln cepami się młócą. Pochwalcie za coś Karpiuk, nie ma za co, a 3 starosta i co tylko tyle, to po co ją wybraliście,taki słup.
Artur
Artur 11.09.2020, 14:03
Gratulacje Maryla. Pozdrawiamy z Tomaszowa
Piotr
Piotr 11.09.2020, 13:00
Gratulacje
Iwonka
Iwonka 11.09.2020, 12:21
Gratuluję Pani Marylko. Życzę dużo sukcesów.
ja
ja 11.09.2020, 12:17
Przepraszam, czy ta Pani to jakaś księżna Yorku czy inny celebryta. Co chwilę zmiana stanowiska, drzwiami wyrzucają oknem wraca i tak w kółko. Żenujący ten spektakl, może zajęłaby się jakąś robotą a nie tylko stołki ponad stan.
Xyz
Xyz 11.09.2020, 17:58
Czy została usunięta z jakiegoś stanowiska poza starostwem? Czy została usunięta z jakiegokolwiek stanowiska zasłużenie, za podaniem konkretnej przyczyny? Proszę się nie oszukiwać, spisek pslu i sprzedawczyków z pisu nie jest poważnym powodem 🤣
z metra ciety
z metra ciety 11.09.2020, 17:19
@ja masz zupełną rację
3 w jednym
3 w jednym 13.09.2020, 04:05
WRC,ja,z metra cięty,sam siebie chwali i ma podobne lub podobne zdanie,taki prowokator radny Marek z Trzeszczan.Wcześniej lemiesz,rudy,radny, takie ma zlecenie od starościny.. Sam tworzy farmę troli, jakie to żałosne.
DR
DR 12.09.2020, 15:44
z metra cięty popraw styl - nie ma czegoś takiego, jak "zupełna racja"
z metra cięty
z metra cięty 13.09.2020, 09:30
Styl da się poprawić, ale twojej głupoty raczej nie
Boli zarazę
Boli zarazę 11.09.2020, 14:50
Jak wścieknięte pianę z pyska toczą, to widać ,słychać i czuć.
Twoje drugie ja
Twoje drugie ja 11.09.2020, 14:06
A któż to taki zazdrosny? Podpisz się to porozmawiamy w realu, ciekawe czy będziesz taki mądry dupkowlazku
ja
ja 11.09.2020, 14:18
Jak ktoś nie ma argumentów to potrafi tylko wyzywać, typowy zwolennik pis. Nie zauważyłem żebyś się przedstawił bohaterze.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 12:50
,,ja ''brawo za komentarz widzę że nie tylko ja jestem tego zdania pozdrawiam
Twoje drugie ja
Twoje drugie ja 11.09.2020, 14:08
Bij sobie brawo bo widzę że piszesz komentarz i sam sobie odpisujesz dupkowlazku hehe
Wrc
Wrc 11.09.2020, 15:00
,,Twoje drugie ja,,Sam jesteś dupowłazem i ciotą bo cały czas wyzywasz wszystkich w komentarzach. Nie masz własnego zdania i nie wiesz za kim obstajesz ciota i tyle.
ja
ja 11.09.2020, 12:57
Dzięki, podobnego zdania jest wiele osób, tylko ci z pis i ci co im się to opłaca próbują na tym forum swoimi komentarzami kreować inną rzeczywistość. Oni nazywają to narracją, ja pisowską propagandą.Ps. nie jestem z żadnej partii politycznej.
Twoje drugie ja
Twoje drugie ja 11.09.2020, 14:10
Nie jestem z. Pis, popieram ale nie lubię pslu i się śmieje z was dupkowlazki jak bronicie "judaszy którzy się sprzedali za srebniki
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:27
O!
https://www.kronikatygodnia.pl…
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:29
Proszę nie podszywać się pod mój nick Wrc.
Wrc Paljot
Wrc Paljot 11.09.2020, 10:31
Po raz kolejny apeluję o nie dyktowanie mi tego co mam robić. Proszę mnie nie straszyć bo się Ciebie nie boję.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:34
Dziecinada=Paljot
Wrc=Paljot
Wrc=Paljot 11.09.2020, 10:37
Nie zależy mi na Twojej opinii. Może i jestem dziecinny ale przynajmniej nie ćpam i nie prowokuję i nie straszę.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:00
Dla Mnie decyzja o przyjęciu pani Maryli na dyrektora cukrowni to strzał w kolano tak samo jak pakiety Jacka za 70 milionów złotych za które nie poniósł odpowiedzialności.
I
I 13.09.2020, 10:14
Jak widać w twoją pustą głowę panie radny. R.
Paljot
Paljot 11.09.2020, 10:11
Pamiętacie? :)
https://www.kronikatygodnia.pl…
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:17
Paliot tylko takiego linka masz skopiowanego i bez przerwy to samo zamieszczacie wymyśl coś nowego świeżego.
SP
SP 11.09.2020, 10:26
Proszę mnie pouczać. Mam ich wiele. Historia ludowych rządów w powiecie to nieskończona opowieść. Dać wszystkie linki? Mam też i te w których Kronikarz Hrubieszowski opisywał ówczesną zieloną władzę. Więc proszę mnie nie straszyć, nie wprowadzać zamętu i nie prowokować. Dyskusja nad tym całym starostwem i ZSLem już dawno by się tu zakończyła gdyby nie tacy prowokatorzy jak ty. I nie ćpaj tyle.
SP
SP 11.09.2020, 10:08
Mówiłem nie wciągaj do nosa. Nie baw się bronią i pamiętaj że jak strzelisz sobie w kolano to będziesz kulawy do końca życia.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:19
SP Ty już jesteś kulawy intelektualnie skoro takie masz zdanie na ten temat.
SP
SP 11.09.2020, 10:21
No coś ty? Mama wie że ćpasz, ćpiesz?
Wrc
Wrc 11.09.2020, 10:23
Wie na pewno że z Tobą jest coś nie tak ale powodzenia życzę.
SP, Wrc, Paljot
SP, Wrc, Paljot 11.09.2020, 10:35
Widzę że masz nieodpartą potrzebę prowokowania. Ale skoro sobie życzysz linków do wszystkich afer poprzedniej władzy to brnij w to dalej.
Wreszcie
Wreszcie 11.09.2020, 07:31
Będzie rozwój Werbkowic Miasta koło wioski Hrubieszów. BRAWO.
S
S 11.09.2020, 07:02
Brawo Pani M Symczuk. To dalekowzroczna decyzja spółki.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 09:35
Czyli bujanie w obłokach ta dalekowzroczna decyzja Jacek i spółka ????
A co się stało z resztą cukrowni
A co się stało z resztą cukrowni 11.09.2020, 10:16
W naszym regionie zlikwidowanych oddanym Niemcom, jaka to partia przekręciła i teraz udaje niewiniątka, przecież oni to robili dla naszego dobra. Pamiętamy i cukier przez to po 5 zł by Niemiec zyski miał. Tak tak to nasi ZSL- PSL A teraz wyją z rozpaczy, że cukrownię w Werbkowicach nie udało się przekręcić..
SP
SP 11.09.2020, 09:39
Nie wciągaj tyle do nosa to nie będzie ciebie bujało.
Wrc
Wrc 11.09.2020, 09:52
Do SP Ciebie też pobuja troszeczkę jeszcze trochę😀
SP
SP 11.09.2020, 10:00
Oj boję się. Nie wiem jak zasnę. Leków nie ma kto przypisać na uspokojenie bo wszędzie Covid.
Chłopie przez Ciebie wpadam w depresję. Strasznie mnie przestraszyłeś.
Do roboty starosto
Do roboty starosto 11.09.2020, 06:16
SB Barczuk Covid w szpitalu wycina personel kwarantanną, ustal wreszcie do czego służą namioty, bo do tej pory są tylko na pokaz,podatki na ciebie płacimy a ty nic, strach się leczyć i pracować.Ile można pisać jak nie dociera zrezygnuj.Zrozum że masz nie dopuszczać wirusa za to kasę bierzesz, odkąd nastałeś jest tylko wzrost zakażeń, nieudacznictwo,laicyzm,lenistwo, ludzie mają dość .żyć w ciągłym strachu.Do którego starosty się zwrócić by coś zrobił chyba faktycznego 4 Józika bo na was nie ma co liczyć, no chyba że pijaństwo na dożynkach w tym fachowcy,BRAWO.
fan
fan 10.09.2020, 21:52
kiedy kolejny odc. wilkowyje; czekamy - wierni fani
Jest
Jest 11.09.2020, 06:49
w produkcji zdrajcy i nieudacznicy sami go stworzą a dzieje się oj dzieje.
Iwo.
Iwo. 10.09.2020, 22:02
O właśnie gdzie?
Monty Pyton albo Folwark zwierzęcy Orwella poprosimy.
Bo czy do błękitnej damy w sytuacji wymuszania dofinansowania na drogę nie pasuje ten cytat? W zasadzie dedykuję go także kitajcowi.

"Zwierzęta w ogrodzie patrzyły to na świnię, to na człowieka, potem znów na świnię i na człowieka, ale nikt już nie mógł się połapać, kto jest kim. Wszystkie zwierzęta są sobie równe, ale niektóre są równiejsze od innych. Człowiek jest jedynym stworzeniem, które konsumuje, niczego nie produkując".
Pracownica z długi stażem
Pracownica z długi stażem 10.09.2020, 19:18
Pani Symczuk cieszy się dużym szacunkiem mieszkańców. Nikogo nie krzywdziła. W porównaniu do obecnej starosty była mega. No nie ściemniajcie że tego nie widzicie.
Pani z Drogojówki? Kto o niej słyszał? Chyba tylko Marcinek który siedzi po całych dniach u niej i coś kombinują. Pracownicy w kolejkach do damy stoją bo ona nie ma czasu bo ma gości.
Józefie, Misiek, Paweł, Panie Barczuk proszę zlitujcie się nad powiatem.
A jak traktuje pracowników z szacunkiem? A czy równo traktuje gminy? W porównaniu do Józefa Kuropatwy i Maryli Symczuk wypada blado, oj bardzo blado.
Cogito
Cogito 10.09.2020, 18:27
Pani "nikt" która pojawila sie 1.5 roku temu znikąd. Co tu komentować. Kolesiostwo i tyle w temacie. Brak słów. Jestem zniesmaczona. Trzeba sobie zasłużyć na szacunek u ludzi.
Pracownica z długim stażem
Pracownica z długim stażem 10.09.2020, 19:19
Tak to prawda Pani Aneta pojawiła się znikąd.
Jak znikąd
Jak znikąd 11.09.2020, 06:43
z powiatu zamojskiego wszyscy o tym wiedzą i cisza.

Pozostałe