Mistrzowskie tytuły studentek UPZ

  • 08.09.2020, 13:57
  • Materiał nadesłany
Mistrzowskie tytuły studentek UPZ Fot. UPZ Zamość
Trzy medale – złoty i dwa srebrne – przywiozły studentki Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu z Mistrzostw Polski AZS w podnoszeniu ciężarów.

Klaudia Luterek startowała w kategorii do 55kg i uzyskała w rwaniu 65kg i w podrzucie 78kg (143kg w dwuboju) zdobywając tym samym tytuł mistrzyni Polski AZS.

Agata Sałamacha startowała w kategorii do 76kg zaliczając w rwaniu 54kg i w podrzucie 66kg (120kg), co dało srebro w dwuboju oraz tytuł wicemistrzyni Polski AZS.

Emilia Rechul startując w kategorii do 71kg również uzyskała tytuł wicemistrzyni Polski AZS zaliczając w rwaniu 70kg i w podrzucie 93kg (163kg).

Dodatkowo w punktacji ogólnej wśród kobiet Klaudia Luterek zajęła 5. miejsce a Emilia Rechul miejsce 6.

Trenerem zawodniczek jest Andrzej Gaweł.

Mistrzostwa Polski AZS w podnoszeniu ciężarów odbyły się w Białej Podlaskiej.

Materiał nadesłany

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe