Bądź Eko w Zamościu. Zapraszamy na piknik

  • 08.09.2020, 12:41
  • red.
Bądź Eko w Zamościu. Zapraszamy na piknik
Już w sobotę (12 września) wielki finał konkursu Bądź Eko w Zamościu połączony z ekologicznym piknikiem. Impreza startuje o godz. 9 na terenach przy Bastionie II obok Bramy Szczebrzeskiej. Nie może Was tam zabraknąć.

Atrakcji na kilkugodzinną zabawę zaplanowano mnóstwo. Uczestnicy pikniku będą mogli poznać najlepsze eko praktyki mieszkańców Zamościa, które zostały nagrodzone w konkursie organizowanym przez Kronikę Tygodnia  w partnerstwie z Veolią i miastem Zamość „Bądź Eko w Zamościu”.

Będzie również Powietrzna Akademia Airly, w trakcie której dowiemy się, jak powstają różne zjawiska atmosferyczne. Eksperci PGK i Veolii zdradzą również jak być #LessWaste, czyli produkować mniej śmieci i jak prawidłowo segregować. 

W planach jest także 27. Akcja Sprzątanie Świata, a dla najmłodszych zorganizowane zostaną konkursy plastyczne.

Weź swój kocyk i dowiedz się, jak możesz pomóc środowisku!

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Marian
Marian 09.09.2020, 10:58
Im więcej takich akcji tym lepiej. Nie wiem czy da się nauczyć starych ludzi dbania o powietrze itd. ale cała nadzieja w młodszych. Żeby wiedzieli że wywalanie śmieci do lasu, palenie w piecach plastiku, paneli podłogowych i innych śmieci truje nas wszystkich

Pozostałe