Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia

  • 07.09.2020, 17:17
  • Kronika Tygodnia
Od wtorku czeka na Was nowa Kronika Tygodnia
Minął tydzień, więc jutro, jak co wtorek możecie pytać w kioskach i punktach sprzedaży pytać o nowe wydanie Kroniki Tygodnia. Warto po ten numer sięgnąć. O czym piszemy?

>>>> Zakażony jest na pewno jeden nauczyciel. Możliwe, że koronawirus "dopadł" więcej pedagogów szkoły w Horodle. Co teraz?

>>>> Nagrodziliśmy wyróżniających się przedsiębiorców, przedsiębiorstwa, inwestorów i dobroczyńców. Czytajcie obszerną relację z gali plebiscytu Perły Biznesu.

>>>> Jak koronawirus ma się do ochrony naszych danych osobowych, skoro musimy je podawać u fryzjera, kosmetyczki, na każdej imprezie, a nawet na dożynkach?

>>>> 38 mln złotych kosztowała inwestycja zrealizowana w zamojskim szpitalu "papieskim". Jest niezwykle ważna dla pacjentów z całego regionu.

>>>> Podwyżki cen odbioru śmieci w Zamościu nie będzie. Na razie. A co potem?

>>>> Opozycja nazwała zachowanie przewodniczącego Rady Gminy Trzeszczany skandalicznym. Chcecie wiedzieć, co takiego zrobił?

>>>> Na terenie szkoły w Machnowie Nowym zostanie zamontowana stacja spektrometryczna. To sprzęt, który służy do wykrywania skażenia promieniotwórczego. Po co on w Lubyczy?

>>>> W wodociągu w Dołhobyczowie wykryto bakterie coli. To spory kłopot dla mieszkańców.

>>>> Co znajdzie się w budynku po byłym internacie w Turobinie? Władze samorządowe mają pomysł.

>>>> Znów zabieramy Was w podróż po najciekawszych zakątkach Zamojszczyzny.

To jedynie niewielki ułamek tematów, które znajdziecie w tym papierowym i e-wydaniu Kroniki Tygodnia.

Kronika Tygodnia

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe