Zamość: Warsztaty plastyczne dla dzieci z ZDK. Pierwsze za tydzień

  • 07.09.2020, 13:39
  • red.
Zamość: Warsztaty plastyczne dla dzieci z ZDK. Pierwsze za tydzień
Poczuj się jak Andy Warhol – zachęcają organizatorzy warsztatów plastycznych, które w Zamościu planuje przeprowadzić Zamojski Dom Kultury. To będzie cykl spotkań, pierwsze za tydzień, 14 września.

Zajęcia mają się odbywać w ramach projektu "Za horyzont wyobraźni". Podczas warsztatów ich młodzi uczestnicy (dzieci w wieku 6-10 lat) poznają sylwetkę artysty Andy'ego Warhola i wcielą się w jego rolę poprzez stworzenie plakatów podobnych do jego stylu.

Kreatywne spotkania są planowane od września do grudnia. Pierwsze mają się odbyć w poniedziałek, 14 września Lunecie, czyli Fortecznym Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej na Plantach. Początek o godz. 16. 

Liczba miejsc jest ograniczona i obowiązują zapisy. Więcej informacji pod nr: 84 639 20 21 lub mailowo: [email protected] (w temacie należy wpisać: pop art). Każdy z uczestników zobligowany jest do wypełnienia oświadczenia dostępnego na stronie www.zdk.zamosc.pl.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe