Anna German wraca do Zamościa! Wyjątkowy koncert Namysłowiaków już dzisiaj

  • 05.09.2020, 12:24
  • Bartłomiej Wojnarowski
Anna German wraca do Zamościa! Wyjątkowy koncert Namysłowiaków już dzisiaj
Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu zaprasza na wyjątkowy koncert. Dzisiaj, sobota, 5 września o godzinie 17 na Rynku Wodnym Namysłowiacy wystąpią wraz z utytułowaną solistką Katarzyną Zawadą w koncercie pt. Śpiewająca Eurydyka.

Zamojska Orkiestra wykona utwory niezapomnianej polskiej wokalistki, Anny German jak Tańcząca Eurydyka, Nadzieja, Greckie wino czy Dziękuję mamo. Koncert podzielono na III odsłony w ramach których usłyszymy utwory związane z różnymi okresami twórczości artystki.

W sentymentalną podróż dzięki niezwykłej barwie głosu zabierze nas solistka Katarzyna Zawada.

To zdobywczyni Złotej Eurydyki - I nagrody na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki – Anna German, Moskwa 2015. Od kilku lat realizuje autorski projekt koncertów pamięci Anny German Śpiewająca Eurydyka, które odbywają się w kraju i za granicą m. in. na Litwie,Białorusi, w Rosji, Uzbekistanie, Wielkiej Brytanii.

Koncert zaplanowano na sobotę, 05 września, godzina 17:00 na Rynku Wodnym w Zamościu. Wejście na oznaczony teren koncertu będzie możliwe z wypełnionym oświadczeniami zdrowotnymi. Oświadczenia zdrowotne będą do pobrania bezpośrednio przed koncertem.

Bartłomiej Wojnarowski

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz Regulamin serwisu Kronika Tygodnia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (ul. Chocimska 3A, 00-791 Warszawa) jest administratorem twoich danych osobowych, dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne. Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe